• Неодамнешно
Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите Ventilador - (CN, Боја: Сина)

Конектори Lanshuo 120mm PC Компјутер Случај Брз Вентилатор за Ладење Кулер 4Pin RGB LED 12V DC 1300RPM го исклучите

Buyers rating:
DEN 1288.80

Количина на стоки

Препорачливо е да се инсталира 10 фанови да се формира двоен канал за вентилација и топлина дисипација.Спецификации : Бренд : Lanshuo Product : Хидраулични fan Product Тип на : DC Fan Fan тип : шасија fan LED боја : Црвена/Сино/Зелено/Бела/5 Бои Светла (изборен)Број на фан ножеви : 7 leaves Bearing тип : хидраулични bearing Working напојување напонот : 12 VDCAir волумен : 38 CFMSpeed : 1300 RPMRated моќност : 2-4 WPower во. Хидраулични лого,, трајни и потивок. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата машина.Формирањето на единствен повратен тип-снабдувањето со нафта коло, заедно со мотор го прави фан живот подолго, потивок и потрајни. Хидраулични лого,, трајни и потивок. На големи димензии и голема ножеви на 12 CM вентилаторот за ладење произведе силна воздушниот волумен, која брзо удари далеку акумулираните температура во шасијата, се избегнува предвремено стареење на додатоци поради висока температура, и се протега на услугата живот на целата machine2.Долгорочни игри компјутерски хардвер ќе генерира голема топлина. Главната рамка е направен од бел целосно транспарентен материјал, и светлината упатство е дизајниран со кристално илузија светлина ефект, покажува транспарентно и светли, шарени effect7.Употребата на воздухопловството течност динамичен амортизацијата технологија не само што има одлична дисипација на топлина перформанси, но исто така, има повеќе очигледен ефект на амортизацијата и mute4.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

QFR0824SH-8E88 8025mm 24V 0.26 НА 3Wire Фан

Модел : QFR0824 SH8 E88 Големина : 80x80x25mm.Напон : 24 V 0.26 A Моќност (W) : 4.08 W ве Молиме потврдете го вашиот модел купува

DEN 1896.00
ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ebm-papst Inc. ФАН AXIAL 150X38MM 12VDC ЖИЦА

Mfr : ebmpapst Inc.Серија : 7100 N.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Напон Номинална : 12 VDC.ebmpapst Inc.ФАН AXIAL 150 X38 MM 12 V

DEN 2150.40
6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC

Цена За : Секоја Hz : 50 / 60 Сечилото Материјал : Не Метален Објект : Axial Фан CFM @ 0.000Во.СП : 190 / 235 Напон : 115 VAC W : 26

DEN 7780.08
HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00