• Неодамнешно
Конектори PWM 2 Pin 3 Pin 120mm Компјутер Случај Фан Молчи 12CM Вентилатор ПРОЦЕСОРОТ Ладење Тивка PC Кулер Фан Случај Фанови 12V ја Прилагодите Брзината на Вентилаторот - US

Конектори PWM 2 Pin 3 Pin 120mm Компјутер Случај Фан Молчи 12CM Вентилатор ПРОЦЕСОРОТ Ладење Тивка PC Кулер

Buyers rating:
DEN 1372.80

Количина на стоки

Испорака од 15 до 20 Ден.Пакетот Вклучува : 1 * Вентилаторот За Ладење Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект. 1. Материјал : вентилаторот за ладење е главно направени од издржлив материјал со прекрасни бои на површината, што е многу кул. 2. Висока прецизност : ладење вентилатор, има прецизност обработка, умерена тежина, отпорност на корозија и високи механичка сила. 3. Топлина дисипација : ладење вентилатор е тежок и има посебна хуманизирано дизајн.Тоа може ефикасно да прахосвам топлина и издувните топлина за вашиот инструмент.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

PMD2408PMB2-А 24V 7.2 W 8038 3-Жица Фан

PMD2408 PMB2А 24 V 7.2 W 8038 3жица Фан.Ве молиме потврдете го вашиот модел купување, производот е предаден, како што

DEN 469.20
HP 410428-001 Пред систем фан
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HP 410428-001 Пред систем фан

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

DEN 6000.00
6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

6-7/9 Круг Axial Фан, 115VAC

Цена За : Секоја Hz : 50 / 60 Сечилото Материјал : Не Метален Објект : Axial Фан CFM @ 0.000Во.СП : 190 / 235 Напон : 115 VAC W : 26

DEN 7780.08
Замена на Внатрешното Ладење Вентилатор, PC Фанови Силна Топлина Дисипација Трајни Компатибилен Компјутер Радијатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Замена на Внатрешното Ладење Вентилатор, PC Фанови Силна Топлина Дисипација Трајни Компатибилен Компјутер Радијатор

Силна Компатибилност : CPU ладилник може да биде погодна за HP 4530s / 6460b / Elite Book / 8460p / 8470p лаптоп.Силна Компати

DEN 1120.80