• Неодамнешно
Vimorco iPad 9.7 2018 / 2017 Случај, iPad Воздух 2, iPad Воздух Случај, Мека Гума Задната Маска, Заштитни Кожа Случај, Прилагодлив Стојат Авто Разбуди/Спиење Smart Случај за Apple ipad 6 5 Ген?

Vimorco iPad 9.7 2018 / 2017 Случај, iPad Воздух 2, iPad Воздух Случај, Мека Гума Задната Маска, Заштитни Кожа

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

✦[Прекрасен Дизајн Моделот] : опсег на впечатлива шема дизајн на располагање за да го изберете, Пребарување "Vimorco i Pad случај" За повеќе прекрасна мода маска за да се заштити и да декорирате вашиот уред. ✦[Целосна Заштита] : Премиум задебелување TPU назад случај и издржливи пред кожа покрие помогне да се заштитат вашиот i Pad од дневните удари инциденти и случајно капки. ✦[Сигурен Авто Sleep/Wake] : да се Изгради во магнети се обезбеди авто sleep/wake функција ангажира брзо секое време.Тоа им помага да се прошири на вашиот i Pad е животниот век на батеријата. ✦[Компатибилност] : Исклучиво Наменета за Apple i Pad 9.7 инчен, 2018 i Pad 6 Генерација (број на Модел на A1893 A1954) / 2017 i Pad 5 Генерација (број на Модел на A1822 A1823), исто така се вклопуваат i Pad Воздух 2 (Број на Модел : A1566 A1567) / i Pad Воздух (Број на Модел : A1474 A1475 A1476) , НЕ се компатибилни со други i Pad модел. ✦[Прилагодливи Агол] : Користење на надгради против пролизгување материјал, поддршка во секој агол.Можете лесно може да се прилагоди на различни агол позиции да се создаде застане за гледање, видео гледање и читање дома, или презентирање во стил на вашиот состанок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил

Голем Случај кои можат да имаат Неколку Објекти, Вклучувајќи Копчиња, Накит, Алати, Следење GPS Уред.Лесно

DEN 912.00