• Неодамнешно
iPad 9.7 2018 / 2017 / Воздухот 1/2 / Pro 9.7 Случај за Деца - SUPLIK Трајни Shockproof Заштитна се Справи со Браник Стојат Покрие со Екран Заштитник за iPad 9.7 инчен 5/6 Генерација, Розова

iPad 9.7 2018 / 2017 / Воздухот 1/2 / Pro 9.7 Случај за Деца - SUPLIK Трајни Shockproof Заштитна се Справи со

Buyers rating:
DEN 359.52

Количина на стоки

Компатибилен со i Pad 9.7" 2018(6 Генерација,Модел : A1893,A1954),i Pad 9.7" 2017(5 Генерација,Модел : A1822,A1823),i Pad Воздух 1(Модел : A1474,A1475,A1476),i Pad Воздух 2(Модел : A1566,A1567), i Pad Про 9.7 (Модел : A1673,A1674,A1675).ЗАБЕЛЕШКА : ТОА НЕ се работи за Воздух 3(10.5") / Air 4(10.9") / i Pad 7/8(10.2") / i Pad 1/2/3/4(9.7").Pls се однесуваат на соодветен модел во табела 2 слика.Направен од лесен,трајни,дете-безбедно,влијание-отпорни ева&гумени материјал,обезбедува заштита од удари и капки.Не се лизга се Справи со притисокот е дизајниран да биде лесен за малку раце да ја носи,тоа исто така одговара на возрасните.Прецизно отсекување на испис за копчиња, пристаништа и камери,лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај. 2 изградена-во количка kickstands може да застане на вашиот ipad на биро за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција.Компатибилност : Специјално дизајнирани за i Pad 9.7" 5 Генералот(2017) / 6 Генерација(2018) / Ер 1/2 / Pro 9.7,Модели вклучени : A1474,A1475,A1476,A1566,A1567,A1673,A1674,A1675,A1822,A1823,A1893,A1954. (ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај НЕ се работи за i Pad Воздух 3(10.5")/Air 4(10.9") или i Pad 7/8(10.2") или 9.7" i Pad 1/2/3/4 или други модели, ве Молиме Мора да се провери назад на вашиот ipad да се потврди број на моделот.) Функција : - Направен од висок квалитет Не-Токсични густа ЕВА&Гумени материјал се со солиден рамка површината. - Обезбедува екстра шок-апсорбирање, пропадна-доказ и анти-нула заштита.Флексибилни гума опфаќа назад, рамка, и се протега преку екранот. - Се одвиваат на 2 забава kickstands на задната страна да застане на вашиот ipad на биро за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција. - Не се лизга се Справи со притисокот е дизајниран да биде лесен за малку раце да се одржи и да го носат,тоа исто така одговара на возрасните. - Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без отстранување на случај. - Лесно да се чистат овој случај,како што тоа се перат,па не треба да се грижите валкани тоа. - Во споредба со другите конкуренти,ние обезбедуваме бесплатно екран заштитник.Пакет : 1x SUPLIK Деца-доказ Case1x Нано Филм Екран Protector1x Инсталација instructions About инсталација : ве Молиме да го отстраните црна пластика дел во внатрешноста на случајот пред инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат