• Неодамнешно
Supveco iPad 9-та Генерација 2021/iPad 8 Генерација 2020 година/iPad 7 Генерација 2019 Случај, Солиден Shockproof Стојат Folio Случај, Паметни Заштитна Маска за iPad 10.2 Инчен(Книга Црна)

Supveco iPad 9-та Генерација 2021/iPad 8 Генерација 2020 година/iPad 7 Генерација 2019 Случај, Солиден Shockproof

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

♡Компатибилност♡ : Наменети за i Pad 9 генералот 2021(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270), i Pad 8 ген 2020 година(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270) и i Pad 7 генералот 2019(број на Модел : A2197/ A2198/ A2200).Не се компатибилни со други i Pad модели. ♡Совршено да се Вклопи во♡ : прецизно отсекување на испис овозможи лесен пристап до камерата, звучници, пристаништа, и копчиња, без отстранување на вашиот i Pad 10.2. (✴ Совети : НЕМА МОЛИВ ДРЖАЧОТ.✴). ♡Авто Разбуди/Спиење♡ : Вграден-во магнетни ленти поддршка Авто Разбуди/Спиење функција.Реагира веднаш да се продолжи вашиот животниот век на батеријата. ♡5 FT Капка Заштита♡ : Премиум задебелување TPU назад случај и издржливи СТП предната маска помогне да се заштитат вашиот i Pad од дневните удари инциденти или случајно капки. ♡Повеќе Агли♡ : Анти-лизга внатрешни работи материјал и длабоки бразди прави на i Pad стојат безбедно на две различни позиции на табелата или други рамни. *Supveco случај за i Pad 9-та генерација 2021(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270), i Pad 8 генерација 2020 година(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270) и i Pad 7 генерација 2019(број на Модел : A2197 A2198 A2200).Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот. *Прецизен Cutouts - Целосен пристап до сите функции во вистинската локација(камера, звучници, пристаништа и копчиња). *Премиум Материјалот Направен на квалитетот СТП кожа надворешноста и против пролизгување обвивка.Мека TPU задниот капак за да се заштити вашиот i Pad од scratche, шок, капки и влијанија. *Авто Разбуди/Спиење - Изградена-во магнетни ленти поддржува Авто разбуди/спиење функција, реагира веднаш да се продолжи животниот век на батеријата. - Забелешка : ве Молиме отворете поставката, изберете "Прикажи & Светлината", а потоа се најде на "Авто-Заклучување" да се отвори "Заклучи/Отклучи". *Саќе Шема - внатрешниот слој обезбедува саќе мрежа шема воздух перница дека може да објави над 80% топлина, се прошири i Pad корисни живот и да се обезбеди подобро шок апсорпција функција. *Она што во Кутија? - 1x Supveco i Pad 10.2 случај - answer : ___________________________ NOTE : i Pad и Apple молив не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил

Голем Случај кои можат да имаат Неколку Објекти, Вклучувајќи Копчиња, Накит, Алати, Следење GPS Уред.Лесно

DEN 912.00