• Неодамнешно
iPad 9.7 2018 2017 / Ер 1/2 / Pro 9.7 Случај за Деца - SUPLIK Трајни Shockproof Заштитна се Справи со Браник Стојат Покрие со Екран Заштитник за iPad 9.7 инчен 5/6 Генерација, Зелена

iPad 9.7 2018 2017 / Ер 1/2 / Pro 9.7 Случај за Деца - SUPLIK Трајни Shockproof Заштитна се Справи со Браник

Buyers rating:
DEN 383.52

Количина на стоки

Компатибилен со i Pad 9.7" 2018(6 Генерација,Модел : A1893,A1954),i Pad 9.7" 2017(5 Генерација,Модел : A1822,A1823),i Pad Воздух 1(Модел : A1474,A1475,A1476),i Pad Воздух 2(Модел : A1566,A1567), i Pad Про 9.7 (Модел : A1673,A1674,A1675).ЗАБЕЛЕШКА : ТОА НЕ се работи за Воздух 3(10.5") / Air 4(10.9") / i Pad 7/8(10.2") / i Pad 1/2/3/4(9.7").Pls се однесуваат на соодветен модел во табела 2 слика.Направен од лесен,трајни,дете-безбедно,влијание-отпорни ева&гумени материјал,обезбедува заштита од удари и капки.Не се лизга се Справи со притисокот е дизајниран да биде лесен за малку раце да ја носи,тоа исто така одговара на возрасните.Прецизно отсекување на испис за копчиња, пристаништа и камери,лесен пристап до сите функции, без отстранување на случај. 2 изградена-во количка kickstands може да застане на вашиот ipad на биро за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција.Компатибилност : Специјално дизајнирани за i Pad 9.7" 5 Генералот(2017) / 6 Генерација(2018) / Ер 1/2 / Pro 9.7,Модели вклучени : A1474,A1475,A1476,A1566,A1567,A1673,A1674,A1675,A1822,A1823,A1893,A1954. (ЗАБЕЛЕШКА : Овој случај НЕ се работи за i Pad Воздух 3(10.5")/Air 4(10.9") или i Pad 7/8(10.2") или 9.7" i Pad 1/2/3/4 или други модели, ве Молиме Мора да се провери назад на вашиот ipad да се потврди број на моделот.) Функција : - Направен од висок квалитет Не-Токсични густа ЕВА&Гумени материјал се со солиден рамка површината. - Обезбедува екстра шок-апсорбирање, пропадна-доказ и анти-нула заштита.Флексибилни гума опфаќа назад, рамка, и се протега преку екранот. - Се одвиваат на 2 забава kickstands на задната страна да застане на вашиот ipad на биро за hands-free хоризонтална агол на гледање или пишување позиција. - Не се лизга се Справи со притисокот е дизајниран да биде лесен за малку раце да се одржи и да го носат,тоа исто така одговара на возрасните. - Целосен пристап до сите порти, копчиња, и камери, без отстранување на случај. - Лесно да се чистат овој случај,како што тоа се перат,па не треба да се грижите валкани тоа. - Во споредба со другите конкуренти,ние обезбедуваме бесплатно екран заштитник.Пакет : 1x SUPLIK Деца-доказ Case1x Нано Филм Екран Protector1x Инсталација instructions About инсталација : ве Молиме да го отстраните црна пластика дел во внатрешноста на случајот пред инсталацијата.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Шпион на самото Место Водоотпорен Магнетни Силна Скривам Тешки Кријат Клучните Магнет Планината Кутија Автомобил

Голем Случај кои можат да имаат Неколку Објекти, Вклучувајќи Копчиња, Накит, Алати, Следење GPS Уред.Лесно

DEN 912.00