• Неодамнешно
Supveco iPad 9-та Генерација 2021/iPad 8 Генерација 2020 година/iPad 7 Генерација 2019 Случај, Солиден Shockproof Стојат Folio Случај, Паметни Заштитна Маска за iPad 10.2 Инчен(Сина жив песок)

Supveco iPad 9-та Генерација 2021/iPad 8 Генерација 2020 година/iPad 7 Генерација 2019 Случај, Солиден Shockproof

Buyers rating:
DEN 335.76

Количина на стоки

♡Компатибилност♡ : Наменети за i Pad 9 генералот 2021(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270), i Pad 8 ген 2020 година(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270) и i Pad 7 генералот 2019(број на Модел : A2197/ A2198/ A2200).Не се компатибилни со други i Pad модели. ♡Совршено да се Вклопи во♡ : прецизно отсекување на испис овозможи лесен пристап до камерата, звучници, пристаништа, и копчиња, без отстранување на вашиот i Pad 10.2. (✴ Совети : НЕМА МОЛИВ ДРЖАЧОТ.✴). ♡Авто Разбуди/Спиење♡ : Вграден-во магнетни ленти поддршка Авто Разбуди/Спиење функција.Реагира веднаш да се продолжи вашиот животниот век на батеријата. ♡5 FT Капка Заштита♡ : Премиум задебелување TPU назад случај и издржливи СТП предната маска помогне да се заштитат вашиот i Pad од дневните удари инциденти или случајно капки. ♡Повеќе Агли♡ : Анти-лизга внатрешни работи материјал и длабоки бразди прави на i Pad стојат безбедно на две различни позиции на табелата или други рамни. *Supveco случај за i Pad 9-та генерација 2021(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270), i Pad 8 генерација 2020 година(број на Модел : A2428 A2429 A2430 A2270) и i Pad 7 генерација 2019(број на Модел : A2197 A2198 A2200).Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот. *Прецизен Cutouts - Целосен пристап до сите функции во вистинската локација(камера, звучници, пристаништа и копчиња). *Премиум Материјалот Направен на квалитетот СТП кожа надворешноста и против пролизгување обвивка.Мека TPU задниот капак за да се заштити вашиот i Pad од scratche, шок, капки и влијанија. *Авто Разбуди/Спиење - Изградена-во магнетни ленти поддржува Авто разбуди/спиење функција, реагира веднаш да се продолжи животниот век на батеријата. - Забелешка : ве Молиме отворете поставката, изберете "Прикажи & Светлината", а потоа се најде на "Авто-Заклучување" да се отвори "Заклучи/Отклучи". *Саќе Шема - внатрешниот слој обезбедува саќе мрежа шема воздух перница дека може да објави над 80% топлина, се прошири i Pad корисни живот и да се обезбеди подобро шок апсорпција функција. *Она што во Кутија? - 1x Supveco i Pad 10.2 случај - answer : ___________________________ NOTE : i Pad и Apple молив не се вклучени.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат