• Неодамнешно
chengzui Oculus Потрагата 2 Глава Рака VR Слушалки, Прилагодлив Елита Рака Headband Погоден за Oculus Потрагата 2 VR Додатоци

chengzui Oculus Потрагата 2 Глава Рака VR Слушалки, Прилагодлив Елита Рака Headband Погоден за Oculus Потрагата

Buyers rating:
DEN 1972.80

Количина на стоки

✔ Прилагодливи слушалки VR слушалки, специјално дизајнирани за Oculus Потрагата 2. ✔ Високо-квалитетни Материјали : Направен од високо-квалитетен материјал, тоа е тешко, издржлив, удобно, не е лесно да се оштети, и нема потреба да се грижите за кршење на страна појас. ✔ На headband донесува rotatable прилагодување метод, така што секоја глава може да се најде удобно агол.Флексибилни и прилагодливи,што можете повеќе удобно и пријатно во текот на игра. ✔ Безбедно и Удобно : ергономски дизајниран, тоа е безбедно и удобно да се носат на главата. ✔ Големина : 22.5x17cm/8.86x6.69in. ► Карактеристики : Прилагодлив слушалки VR слушалки, специјално дизајнирани за Oculus Потрагата 2.Високо-квалитетни Материјали : Направен од високо-квалитетен материјал, тоа е тешко, издржлив, удобно, не е лесно да се оштети, и нема потреба да се грижите за кршење на страна појас.На headband донесува rotatable прилагодување метод, така што секоја глава може да се најде удобно агол.Флексибилни и прилагодливи,што можете повеќе удобно и пријатно во текот на игра.Безбедно и Удобно : ергономски дизајниран, тоа е безбедно и удобно да се носат на главата.► Спецификација : Материјал : Plastic Color : White Size : 22.5x17cm/8.86x6.69in Compatible модели : Oculus Потрагата 2► Пакетот Вклучува : 1 x VR Headband▲ забелешка : ве Молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!★ Шефот на Рака само, други додатоци демо на сликата не е вклучен!★.

Карактеристики на стоката

Material:
Plastic
Color:
White
Size:
22.5x17cm/8.86x6.69in
Compatible models:
Oculus Quеst 2
► Package Includes:
1 x VR Headband :
▲ note:
Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :
★ Head Strap only, other accessories demo in the picture is not included!★ :

Купувачи како што сакаат

HIOTECH Вентилаторот за Ладење Надворешни Кулер Фан USB Напојува 35℃ Авто-уреди со покажувач на Ладилникот Вентилатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

HIOTECH Вентилаторот за Ладење Надворешни Кулер Фан USB Напојува 35℃ Авто-уреди со покажувач на Ладилникот Вентилатор

Погоден : Само за Xbox Една, ве молиме да не се купи било кој друг домаќин.Дизајн на производот : Користете в

DEN 2359.20