• Неодамнешно
Herbstze Нерѓосувачки Челик & Смола Компатибилен со iWatch Бендови Ремени за SmartWatch Mens Женска Wristband Серија SE 6 5 4 3 2 1 (Црна+Желка, 38mm/40mm)

Herbstze Нерѓосувачки Челик & Смола Компатибилен со iWatch Бендови Ремени за SmartWatch Mens Женска Wristband

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

Нови Објави i Watch Нерѓосувачки Челик & Смола Бендови Компатибилен со 42mm/44mm Apple i Watch SE Серија 6, Серија 5, Серија 4, Серија 3, Серија 2, Серија 1. Направени од цврст нерѓосувачки челик како рамка & премиум смола во средината, што го прави стилски, елегантен и модерен.Секое парче на смола беше полека полиран од страна на искусни artificers.Карактеристики како пластика лесен дизајн, но се повеќе издржливи и удобно од пластика.Водоотпорни и отпорни на нечистотија, на подолг смола рака се користи, е посилна текстура и поудобно тоа е.Доаѓа со Адаптер на Бендот, го прави многу полесно да се замени види бенд.Исто така, доаѓаат со линк отстранување алатка за да се прилагоди на големината слободно.Бендот само, Apple се Види НЕ е вклучена.Нов моден дизајн нерѓосувачки челик со премиум смола боја блок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат