• Неодамнешно
AMANECER Растеглив Најлон Види Бендови Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 SE, Прилагодлив Плетенка Шема Спорт Јамка Бендови за iWatch Жени Мажи

AMANECER Растеглив Најлон Види Бендови Компатибилен со Apple Види Серија 7/6/5/4/3/2/1 SE, Прилагодлив Плетенка

Buyers rating:
DEN 239.76

Количина на стоки

【Вашата Боја на Вашиот Стил】 Различна боја спорт види бендот направи вашиот види изгледаат различно.Изберете ја вашата боја на бендот да се изразат себе си и да се направи вашиот стил на живот.Тоа е совршен за вашиот секојдневен носат, athleisure носат и тренингот опрема, за женска и mens. 【Кожата-Friendly Најлон Ткаат Јамка】Мека, дише, и лесен, овој најлон ткаат има густа циклуси, но е супериорен во однос издржливост кои обезбедуваат мека амортизирање додека дозволувањето на влагата да избега, имајќи ќе се чувствувате удобно. 【Одговара на вашиот Зглоб】еластичен спорт јамка има прилагодливи тока за брзо и лесно прилагодување.Тоа може да се прилагоди на големината од 4.5" да 9.29".Нашите Растеглив бендот се вклопува женска "или адвокатско' зглоб совршено. 【Одговара на вашите Види】 AMANECER спорт јамка бенд е компатибилен со повлечи ширини на 38/40/41 MM или 42/44/45 MM.Најлон рака се вклопуваат со pple Види Серија 6/5/4/3/2/24 SE, и сите други модели како pple Види N ајк+, Спорт и Издание. 【Идеален за Подарок】 Ова ткиво на рака е совршен подарок за вашиот љубовник, семејство и пријатели, погоден за Роденден, Божиќ, Денот на Вљубените, Женска " Ден или Годишнина Ден подароци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат