• Неодамнешно
Kartice Бенд Компатибилен со Галакси се Види 4 Класичен 42mm 46mm Бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm Кожа Бенд, 20mm Замена Мажите Wristband за Галакси Watch 3 41mm Бендови/Активни 2 44mm Бендови (Црн?

Kartice Бенд Компатибилен со Галакси се Види 4 Класичен 42mm 46mm Бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm Кожа Бенд,

Buyers rating:
DEN 357.12

Количина на стоки

[Совршено се Вклопуваат] Овој 20mm кожа за на рака одговара за Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm 46mm бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm/Галакси Watch 3 41mm/Галакси Види активен 2 40mm/44mm.Исто така, совршено компатибилни со Samsung опрема спорт/Garmin Vivoactive 3/Garmin Vivomove HR/Ticwatch E, Withings(Nokia) Челик HR 40mm/Suunto 3 Фитнес Smart Watch.Galaxy Watch 4 Класичен Бендови наменета за врвка за околу : 15cm(5.9 во)-20cm(7.8 во). [Висок Квалитет] Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm 46mm бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm бенд/Галакси Види активен /активна 2 40mm 44mm Бендови својата кожа меша со Премија од не ' Рѓосувачки Челик Тока, Мулти-елемент комбинација, стилски и удобен, Лесно за носење и прилагодување на должината. [Лесно се Инсталира] Нема алатки потребни.Супер лесно да се инсталира & resize & uninstall.само слајд во watch слотови.Направете вашиот Samsung watch fashion, благородништвото, издржливост, и елеганција. [Пакување Содржината] 1x Види Бенд,2x Игли, answer : ___________________________ note : Samsung Galaxy Watch 4/активен /активна 2 види не се Вклучени. [Купи со Доверба] 360 Дена се врати & наплата за било каков проблем.Професионални услуги на клиентите е секогаш од страна на вашата страна.Брз одговор во рок од 24 часа. [Совршено се Вклопуваат] Овој 20mm кожа за на рака одговара за Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm 46mm бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm/Галакси Watch 3 41mm/Галакси Види активен 2 40mm/44mm.Исто така, совршено компатибилни со Samsung опрема спорт/Garmin Vivoactive 3/Garmin Vivomove HR/Ticwatch E, Withings(Nokia) Челик HR 40mm/Suunto 3 Фитнес Smart Watch.Galaxy Watch 4 Класичен Бендови наменета за врвка за околу : 15cm(5.9 во)-20cm(7.8 во) [Висок Квалитет] Samsung Галакси Watch 4 Класичен 42mm 46mm бенд/Галакси Watch 4 40mm 44mm бенд/Галакси Види активен /активна 2 40mm 44mm Бендови својата кожа меша со Премија од не ' Рѓосувачки Челик Тока, Мулти-елемент комбинација, стилски и удобен, Лесно за носење и прилагодување на должината. [Лесно се Инсталира] Нема алатки потребни.Супер лесно да се инсталира & resize & uninstall.само слајд во watch слотови.Направете вашиот Samsung watch fashion, благородништвото, издржливост, и елеганција. [Пакување Содржината] 1x Види Бенд,2x Игли, answer : ___________________________ note : Samsung Galaxy Watch 4/активен /активна 2 види не се Вклучени. [Купи со Доверба] 360 Дена се врати & наплата за било каков проблем.Професионални услуги на клиентите е секогаш од страна на вашата страна.Брз одговор во рок од 24 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат