• Неодамнешно
Пери Медалот На Честа На Бебето Момчиња Faux Packable Quilted Маскирани Pram

Пери Медалот На Честа На Бебето Момчиња Faux Packable Quilted Маскирани Pram

Buyers rating:
DEN 588.00

Количина на стоки

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Машина За Миење.Faux packable pram со руно наредени тело и аспиратор за крајна заштита, топлина и удобност за време на ладни зимски денови.На snuggly ладното време onesie со реверзибилна белезници да се задржи своето мало раце топли и toasty.Colorblock едно парче snowsuit има лесен за вклучување/исклучување на zip пред затворање.Изградени со највисок квалитет и стандарди за безбедност да им даде на родителите, мир на умот.Пакет до во стил со Пери Елис момче outerwear зимска колекција.Оваа faux packable quilted нозе pram snowsuit со прилог хауба, руно внатрешни работи, zip пред затворање, и реверзибилна белезници ќе го задржи вашето момчиња топло и пријатно на оваа зимска сезона.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Северна Лице Дете Изолирани Лигавче
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Северна Лице Дете Изолирани Лигавче

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Водоотпорен, дише, целосно цвест запе

DEN 2325.36