• Неодамнешно
Удобен Снимање Шатори 25cm Фото Студио Светлина Кутија со 12 Бои Позадина Мини Tabletop Lightbox Фотографија Мека Снимање Шатор Кутија Прстен Светлина Фотографија Кутија

Удобен Снимање Шатори 25cm Фото Студио Светлина Кутија со 12 Бои Позадина Мини Tabletop Lightbox Фотографија

Buyers rating:
DEN 736.80

Количина на стоки

Напојување : USB интерфејс моќ supply12.Ви благодариме за вашето внимание и поддршка. Мека торба. Мали студио за брзо и лесно фотографија мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовници, gadgets, и така натаму. Фотографија Осветлување Кутија Лесно да се соберат (тоа всушност трае три секунди да се соберат и да го користите), можете да се одвиваат оваа LED светло кутија барака и место на било која површина за да се добие добра основа за комерцијална фотографија на мали предмети и производи фотографии.Задоволството на клиентите е крајната услуга начело на нашите продавници. Мали студио за брзо и лесно фотографија мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовници, gadgets, и така натаму. Фотографија светлина кутија е специјално дизајниран за мали фотографија ентузијасти, занаетчии, уметници, модерен продавачи и други онлајн продавачите, професионалци и производ рекламни.♥ функција:1. Складирање е брзо, и три-димензионален ефект на барака е добро.Мека ткаенина не е вклучена во пакетот. Преносни виткање дизајн, лесно да се инсталира и да се носат, вграден LED светло, да обезбеди просек светлината, за да се спречи сенки и рефлексии во фотографијата.♥ пакување листа : 1.Се надевам дека ќе може да критикуваат и да се поправи слабости во нашите услуги. Затемнување опсег : 1%-100% 6.Answer : ___________________________ Note : Кога снимање производи со мазни површини (како накит), треба да го додадете мека крпа. Големина : 200mm надвор diameter11. Светилка мушка модел : 28353. Напон : 5 V10. Точно бела боја температура : 5500k5. CRI : Ра е поголема од 958. Студио Светлина Осветлување Кутија Користење CRI95 боја температура прстен светлина одбор, изградена-во камен текстура ткаенина, добро светло-собирање ефект. Број на светилка монистра : 96 висока екранот светилка beads2. Моќност : 1-10 W9.Answer : ___________________________ Note : Кога снимање производи со мазни површини (како накит), треба да го додадете мека крпа. Фотографија Осветлување Кутија Лесно да се соберат (тоа всушност трае три секунди да се соберат и да го користите), можете да се одвиваат оваа LED светло кутија барака и место на било која површина за да се добие добра основа за комерцијална фотографија на мали предмети и производи фотографии. Исклучителна боја кутија за пакување дизајн, убава атмосфера.♥ спецификација : 1.

Карактеристики на стоката

1. Number of lamp beads:
96 high display lamp beads
2. Lamp bead model:
2835
3. Lamp bead brightness:
24-26lm
4. True white temperature:
5500k
5. Dimming range:
1%-100%
6. Dimming gear:
10-speed adjustment
7. CRI:
Ra is greater than 95
8. Power:
1-10W
9. Voltage:
5V
10. Size:
200mm outside diameter
11. Power supply:
USB interface power supply
12. Cable length:
2 meters
♥ Note:
There are 6 PCS background files, both sides are available, and there are 12 colors of background.
♥ feature: :
1. Photography light box is specially designed for small photography enthusiasts, artisans, artists, fashionable sellers and other online sellers, professionals and product advertisers. :
2. The small studio can quickly and easily photograph small objects such as jewelry, accessories, toys, watches, gadgets and so on. Note:
When shooting products with smooth surfaces (such as jewelry), you need to add a soft cloth. Soft cloth is not included in the package.
3. Photography Lighting Box Easy to assemble (it actually takes three seconds to assemble and use), you can unfold this LED light box shed and place it on any surface to get a good background for commercial photography of small items and product photos. :
4. Portable folding design, easy to install and carry, built-in LED light, provide average light, prevent shadows and reflections in the photo. :
5. Studio Light Lighting Box Using CRI95 color temperature ring light board, built-in stone texture fabric, good light-gathering effect. :
6. The storage is fast, and the three-dimensional effect of the shed is good. :
7. Exquisite color box packaging design, beautiful atmosphere. :
♥ packing list:
1. Studio (ring light board) x 1 :
2. Soft bag :

Купувачи како што сакаат

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет

Фотографија Светлина Кутија може брзо и лесно да се мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовни

DEN 959.76
ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ

Ние се фокусира на обезбедување со интелигентни и информации базирани фитинзи и периферни уреди во обл

DEN 1679.76