• Неодамнешно
Teerwere Фото Светлина Кутија Мали Студио Едноставна Позадина Снимање Светилка Виткање Производ Фото Светлина Кутија Пополни Светлина Кутија Мапата Реквизити (Боја :

Teerwere Фото Светлина Кутија Мали Студио Едноставна Позадина Снимање Светилка Виткање Производ Фото Светлина

Buyers rating:
DEN 1557.60

Количина на стоки

Фото Студио Светлина Кутија,внатрешниот рефлексивни ткаенина помага да се минимизира сенки, без strobe што ќе ви овозможи да се земе висок квалитет на слики во различни средини со телефони и камери.Светлината Шатор Димензија : внатрешниот рефлексивни ткаенина помага да се минимизира сенки,што да се земе висок квалитет на слики во различни средини со телефони и камери,можете да правите фотографии на мисловните објекти со diffuser,за мали до големи деловни објекти фотографија.Разноврсна Дизајн : фото светлина кутија е целосно применливи за паметни телефони, камери или професионални камери за снимање мали производи, како што се дигитални производи, накит, рачни часовници и повеќе.Снимање Шатор : фотографијата снимање шатор е составен од рефлексивни ткаенина,светлината линии што се емитуваат од страна на светлината монистра се рамномерно распоредени во секој агол од фото студио под влијание на мисловните внатрешниот ѕид, така што барака е посветла и светлината е повеќе униформа.Muti-агол на Снимање : Пред прозорецот и пред дупка поддршка хоризонтална снимањето, можете да се пука од различни насоки при користење на оваа фотографија шатор,да се добие слика дека сте најмногу задоволни.Можете лесно може да го прилагодите осветлувањето на екранот за да се добие посакуваниот осветлување ефект.се создаде посветла и помек светла, помош оставете ги вашите фотографии во потрага повеќе физички и одлична текстура.Лесно да се Носат и Поставување : Преносни и количка за дизајн го прави тоа може да се носи насекаде,оваа слика светлина кутија е лесен, простор-за заштеда на енергија и се спротивстави на компресија и лесно до продавница и да се воспостави.Спецификации : Димензии : 40x40x40cm Material : plastic Package Вклучува : 1 x Фото Studio Note : 1. Поради прикаже разликите, мало боја разлики може да се случи.2. Поради фактори како што мерење алатки и методи, не може да биде мала грешки во производ димензии.3. На декор елементи не се вклучени во пакет.Екстра се предвидени посебни внатрешна Рефлексија Одбор и Светлина Diffuser, која е најдобрата практика за одредување на проблемот на производи' високо одразува светлината и вршење повеќе детали за контури.Не само за помлад фотографи, но исто така и за понапредни фотографи и професионалци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ

Ние се фокусира на обезбедување со интелигентни и информации базирани фитинзи и периферни уреди во обл

DEN 1679.76
Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет

Фотографија Светлина Кутија може брзо и лесно да се мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовни

DEN 959.76