• Неодамнешно
Удобен Снимање Шатори за Фотографија LED Виткање Фото Позадина Светлина Кутија Softbox со Фотографија Светилка за Фото Студио за Фотографија Backdrops Фотографија Кутија (?

Удобен Снимање Шатори за Фотографија LED Виткање Фото Позадина Светлина Кутија Softbox со Фотографија Светилка

Buyers rating:
DEN 252.00

Количина на стоки

♥ Фотографијата шатор е магнетни структура, лесно да се соберат. ♥ Светлина одбор на фотографија шатор е супер-светли LED монистра, обезбедувајќи просечна осветленост за вашите производи и услуги. ♥ Виткање дизајн фотографија шатор, погодно за вас да ги чувате и да го носат. ♥ Фотографијата шатор ви обезбедува со 2 средини (бела и црна), кои може подобро да одговара на вашите потреби и е многу погоден за снимање мали производи. ♥ Фотографија шатор кој може да го користите USB кабел или мобилен телефон напојување како извор на енергија.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ

Ние се фокусира на обезбедување со интелигентни и информации базирани фитинзи и периферни уреди во обл

DEN 1679.76
Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет

Фотографија Светлина Кутија може брзо и лесно да се мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовни

DEN 959.76