• Неодамнешно
Удобен Снимање Шатори Фотографија Прстен Lightbox LED Виткање Студио Дифузен Softbox Преносни Фото Осветлување Снимање Шатор со Позадина Фотографија Кутија (Боја : Црна)

Удобен Снимање Шатори Фотографија Прстен Lightbox LED Виткање Студио Дифузен Softbox Преносни Фото Осветлување

Buyers rating:
DEN 696.00

Количина на стоки

♥ Лесно да се соберат снимање шатор, можете да ја отворите оваа LED светло кутија барака и место на било која површина за да се добие добра основа за комерцијална фотографија на мали објекти и преземање на слики на производи. ♥ Снимањето шатор има преносни виткање дизајн, лесно да се инсталира и да се носат, вграден LED светлата обезбедуваат просек светлината, за да се спречи сенки и рефлексии во фотографијата. ♥ Мали студио за брзо и лесно фотографија мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовници, галантерија и други предмети. ♥ Оваа фотографија шаторот може да се чуваат брзо и има добри три-димензионален ефект.Исклучителна боја кутија за пакување дизајн, убава атмосфера.Ви благодариме за вашето внимание и поддршка.Задоволството на клиентите е крајната услуга начело на нашите продавници.Се надевам дека ќе може да критикуваат и да се поправи слабости во нашите услуги.♥ LED спецификации : 1. Број на светилка монистра : 96 висока екранот светилка beads2. Светилка мушка модел : 28353. Светилка мушка осветленост : 24-26lm4. Точно бела боја температура : 5500k5. Затемнување опсег : 1%-100% 6. Затемнување опрема : 10-брзина adjustment7. CRI : Ра е поголема од 958. Моќност : 1-10 W9. Напон : 5 V10. Големина : 200mm надвор diameter11. Напојување : USB интерфејс моќ supply12. Кабел должина : 2 meters Note : Постојат 6 КОМПЈУТЕРИ позадина датотеки, достапни на двете страни, со 12 боите на позадината.♥ Пакување листа : Фото студио (прстен светлина одбор) x 1 Soft случај x 1 Black/бели/сиви/златен/жолт/портокал/red/розова/сина/виолетова/зелена/brown/позадина хартија x 1 Color пакување кутија x 1♥ фотографија Снимање Шатори Фото Позадина Шатор Фотографија Осветлување Box Studio Светлина Осветлување Box We ќе продолжат да работат напорно за да ви овозможи со подобри производи и услуги.Со нетрпение очекуваме да ви служи повторно и се надеваме дека се среќни секој ден.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет

Фотографија Светлина Кутија може брзо и лесно да се мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовни

DEN 959.76
ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ

Ние се фокусира на обезбедување со интелигентни и информации базирани фитинзи и периферни уреди во обл

DEN 1679.76