• Неодамнешно
Удобен Снимање Шатори за Фотографија Мини Виткање Lightbox Фотографија Фото Студио Softbox 2 LED Панел Светлина Мека Кутија Фото Позадина за Полнење Светлина Кутија Фотогр?

Удобен Снимање Шатори за Фотографија Мини Виткање Lightbox Фотографија Фото Студио Softbox 2 LED Панел Светлина

Buyers rating:
DEN 1944.00

Количина на стоки

【Апликација толпата】 На фотографија светлина кутија е дизајниран за мали предмети, на фотографија ентузијасти, занаетчии, уметници, студенти и други онлајн продавачите, професионалци и производ рекламни. 【Апликација сценарио】 Lightbox студио можете брзо и лесно пука мали производи, како накит, додатоци, играчки, часовници, галантерија и други предмети. 【Лесен и лесно да се соберат】 Можете да соберете вашите сопствени фото студио каде било во неколку минути, лесен за употреба и расклопување.Можете да се одвиваат оваа LED светло кутија фото студио и место на било која површина, и се земе слики на нив. 【Дизајн поени】 Преносни виткање snap копчето структура дизајн, полесно да го инсталирате и да го носат, вграден led светло, да обезбеди просек светлина и да се спречи сенки и рефлексии во фотографијата.Мал и лесен, тој изгледа како книга кога укината и може да се носи со вас. 【Повеќе позадини】 Со 6 ЕВА потекло (црна, бела, портокалова, црвена, зелена, сина), и вграден LED панел светла и USB кабли (ви треба да се подготви USB полнач, моќ банка или USB хаб да моќ).Ви благодариме за вашето внимание и поддршка.Задоволството на клиентите е крајната услуга начело на нашите продавници.Се надевам дека ќе може да критикуваат и да се поправи слабости во нашите услуги.Спецификација : Школка материјал : PVCBackground материјал : ЕВА, не-плетени fabric Shell боја : white Color температура : кул бело 2 * 5600 KLight извор : 2 LED панели со 2*20pcs beads Luminescence : околу 2 * 550 lumens Power набавка : USB 5 VPort : Микро USB, порта за општи Андроид devices Rated моќност : 2 * 3.5 WTent големина : за 24x23x22cm / 9.4x9x8.6" (проширена)23x23x1.5cm / 9x9x0.59" (укината)внимание : Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи големина девијација од 3-5мм.Пакет се Вклучени : 1 главното студио (со 2 LED панели)1 x круг ПВЦ board1 x мека bag6 x ЕВА позадина (6 различни бои)1 x 1-на-2 USB splitter cable1 x корисникот manual We ќе продолжат да работат напорно за да ви овозможи со подобри производи и услуги.Со нетрпение очекуваме да ви служи повторно и се надеваме дека се среќни секој ден.

Карактеристики на стоката

Shell material:
PVC
Background material:
EVA, non-woven fabric
Shell color:
white
Color temperature:
cool white 2 * 5600K
Light source:
2 LED panels with 2*20pcs beads
Luminescence:
about 2 * 550 lumens
Power supply:
USB 5V
Port:
Micro USB, port for general Android devices
Rated power:
2 * 3.5W
Tent size:
about 24x23x22cm / 9.4x9x8.6 (expanded)
23x23x1.5cm / 9x9x0.59 (folded) :
attention:
Due to manual measurement, please allow a size deviation of 3-5mm. :
Package Included:
1 main studio (with 2 LED panels) :
1 x round PVC board :
1 x soft bag :
6 x EVA background (6 different colors) :
1 x 1-to-2 USB splitter cable :
1 x user manual :
We will continue to work hard to provide you with better products and services. Look forward to serving you again and hope you are happy every day. :

Купувачи како што сакаат

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Фотографија Светлина Кутија Преносни Фото Студио Кутија Мини Преносни Светлина Шатор Фотографија Backdrops Комплет

Фотографија Светлина Кутија може брзо и лесно да се мали предмети како накит, додатоци, играчки, часовни

DEN 959.76
ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ComXim 360 степени Црна Електрични Плочата,Насока, Агол и Ротација на Владата,7.87 во Дијаметар,44lb Капацитет,Производ

Ние се фокусира на обезбедување со интелигентни и информации базирани фитинзи и периферни уреди во обл

DEN 1679.76