• Неодамнешно
TOOLCRAFT 1061794 Цилиндрични Завртки М1.6 6 мм Хексадецимален DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100

TOOLCRAFT 1061794 Цилиндрични Завртки М1.6 6 мм Хексадецимален DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување

Buyers rating:
DEN 971.28

Количина на стоки

TOOLCRAFT 1061794 Цилиндрични Завртки М1.6 6 мм Хексагонални DIN Приклучок 912 Нерѓосувачки Челик А2 Пакување од 100. Содржина : 1 точка.Цилиндар screws Features : DIN 912 2 НА Цилиндар завртки со хексагонални штекер Димензии : М 1.6 x 6 Technical детали : Диск (алатка) : Внатрешна хексагонална приклучок · DIN стандард (завртки) : DIN 912 · Нишка големина : М1.6 – Содржини : Пакување од 100 – Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Материјал Функција : А2 · Производ Димензии Должина : 6 мм · Совет облик : Цилиндар на Главата · ЗАВРТКИ завртки – Тип (Kategorisierung) : .

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

EuisdanAA M6x55mm Мебел Гром Орев Хексадецимален Штекер Вози Круг Главата на Завртката Цинк Позлатен 25 Компјутери(M6x55mm
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

EuisdanAA M6x55mm Мебел Гром Орев Хексадецимален Штекер Вози Круг Главата на Завртката Цинк Позлатен 25 Компјутери(M6x55mm

M6 Навој Дијаметар, 55мм Под Главата Должина.Изработена од Јаглероден Челик Материјал, Цинк Позлатен Завр

DEN 287.76