• Неодамнешно
Baoblaze DC 12V 250N Држи Electromagnet Лифт Електромагнетниот

Baoblaze DC 12V 250N Држи Electromagnet Лифт Електромагнетниот

Buyers rating:
DEN 359.76

Количина на стоки

Мини dc electromagnet со клиентите.Electromagnet моќен и компактен,мазна и рамна Површина.Ниска потрошувачка и сигурно.Целосна силика гел перфузија, убава, сигурен, практичен.Инсталација дупка, носивоста е посилен, врската порта е повеќе безбеден со изолација.Апликации : Подвижни, сортирање машина, механичка рака, експериментални објект, итн.Опис : - Мини dc electromagnet со клиентите. - Electromagnet моќен и компактен,мазна и рамна Површина. - Ниска потрошувачка и сигурно. - Целосна силика гел перфузија, убава, сигурен, практичен.Инсталација дупка, носивоста е посилен, врската порта е повеќе безбеден со изолација. - Апликации : Подвижни, сортирање машина, механичка рака, експериментални објект, итн. - Материјал : Железо + Copper Size Табела : DC 12 V 800 NInput Напон : 12 V DC; Кревање Сила : 800 NDiameter : 40mm Center дијаметар : 18mm Thickness : 30mm Coil Должина : 31mm DC 12 V 250 NInput Напон : 12 V DC; Кревање Сила : 250 NDiameter : 40mm Center дијаметар : 18mm Thickness : 20mm Coil Должина : 31mm DC 12 V 180 NInput Напон : 12 V DC; Кревање Сила : 180 NDiameter : 34mm Center дијаметар : 16mm Thickness : 20mm Coil Должина : 31mm DC 12 V 100 NInput Напон : 12 V DC; Кревање Сила : 100 NDiameter : 30mm Center дијаметар : 12mm Thickness : 20mm Coil Должина : 31mm DC 6 V 50 NInput Напон : 6 V DC; Кревање Сила : 50 NDiameter : 25mm Center дијаметар : 11mm Thickness : 12mm Coil Должина : 31mm Package Вклучува : 1 Парче Electromagnet Електромагнетниот (со Клиентите и Гром)Забелешка : Боја на можеби малку поинаков поради различни монитор.Над големина се мери со рака, ве молиме оставете малку разлика.Ви благодариме !Имаме долгогодишно искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат