• Неодамнешно
40cm Дијаметар Бел Ѕид Виси Сон Catcher Голема Свадба Декорација Сон Catcher Свадба Соба Декорација (Големина : со Светлина)

40cm Дијаметар Бел Ѕид Виси Сон Catcher Голема Свадба Декорација Сон Catcher Свадба Соба Декорација (Големина

Buyers rating:
DEN 2243.76

Количина на стоки

- Направен од премиум материјалот, тоа е безбедно и издржливи. - Креативни рачно изработени дизајн со пердув прави прекрасен декор. - Совршен ѕид виси за вашиот дом декоративни, партија и свадба. - Одлично за дете соба, спална соба, седи соба, балкон, итн. - Предавање на дизајн е многу лесно да се инсталира.Функција : - Направени од премиум материјалот, тоа е безбедно и издржливи.- Креативни рачно изработени дизајн со пердув прави прекрасен декор.- Совршен ѕид виси за вашиот дом декоративни, партија и свадбата.- Одлично за дете соба, спална соба, седи соба, балкон, итн. - Предавање на дизајн е многу лесно да се инсталира.Спецификација : 1. Материјал : feathers2. Димензии(прибл.) : како слика(ве Молиме овозможи неколку грешки поради прирачник за мерење.)Пакет Листа : 1 x Сон Catcher без lightor1 x Сон Catcher со light Note : 1. Големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.2. Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Карактеристики на стоката

1. Material:
feathers
2. Size(approx.):
as picture
(Please allow a few errors because of manual measurement.) :
Package List:
1 x Dream Catcher without light :
1 x Dream Catcher with light :
1. The size of the manual measurement may have some error, it is within the range of ±1 cm, the actual size shall be subject to the actual object. :
2. Due to different lighting and shooting conditions, the color of the image may differ from the actual product. Please refer to the actual product. :

Купувачи како што сакаат