• Неодамнешно
Flyuzi Dreamcatcher Сина Концентрична Круг Чипка Goose Пердув Голема Tassel Сон Catcher Свадба Облечи Ѕид Декорација Дома Облечи Сон Catcher(Боја:Светло Сива боја,Големина:15in41in)

Flyuzi Dreamcatcher Сина Концентрична Круг Чипка Goose Пердув Голема Tassel Сон Catcher Свадба Облечи Ѕид Декорација

Buyers rating:
DEN 1130.40

Количина на стоки

Сон chasers претставуваат прекрасни благослови, примитивни, топла и мистериозна.сон catcher продира прозорецот; убави соништа се заробени во нето и слајд надолу на пердуви да спиење лице.Сонот catcher држи убави соништа заробени во нето и слајдови по пердув tassel на спиење лице, така што ќе може да заспие, секоја ноќ.Сонот catcher додава една убава боја во вашата соба.Комбинацијата на бои додава чувство на спокојство на децата и свој простор.Сон catchers се обесени во детската соба да се вози далеку кошмари и ги натера луѓето да сакаат да заспие.Тоа исто така може да бидат обесени на автомобилот, со среќа!.Име на производ : Сон Catcher Use : Дом pendantcolor : blue Material : Железо Feather Size : 15.7 во*41.3 in Space : дневна соба, спална соба, студија соба, трпезарија, тремот, balcony Style : Nordic Category : Ѕид декорација.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ТВОЈАТА колекционерски предмети 22 Традиционални Црвено Сон Catcher со Пердуви Ѕидот или во Автомобил Виси Украс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ТВОЈАТА колекционерски предмети 22 Традиционални Црвено Сон Catcher со Пердуви Ѕидот или во Автомобил Виси Украс

Рачно изработени сон catcher, одлична за подарок или виси декорација.Материјал : ткаенина , конец и пердуви.�

DEN 1315.20