• Неодамнешно
AGHH Сон Catchers за Спална соба Оркестарот 40cm Дијаметар Бел Ѕид Виси Сон Catcher Голема Свадба Декорација Сон Catcher Свадба Соба Декорација за Dorm Соба Дневна Соба (Големина : с?

AGHH Сон Catchers за Спална соба Оркестарот 40cm Дијаметар Бел Ѕид Виси Сон Catcher Голема Свадба Декорација

Buyers rating:
DEN 311.76

Количина на стоки

Совршен Бохемски Декор - рачно изработени Голем сон catchers доаѓаат од квалификувани занаетчии, најголемите благослови вас и вашите пријатели, совршен дом décor, ѕид décor, виси украси, прекрасен денот на Благодарноста подароци, Божиќ украси. - Направен од премиум материјалот, тоа е безбедно и издржливи. - Креативни рачно изработени дизајн со пердув прави прекрасен декор. - Совршен ѕид виси за вашиот дом декоративни, партија и свадба. - Одлично за дете соба, спална соба, седи соба, балкон, итн.Живописни Бои - Прекрасни совршени бои подобрување на вашиот дом или автомобил декорација.На допир на разни дизајн во Бела, Сина, Виолетова, Кафена, Мулти боја е идеална натпревар за било декорација.Широк спектар на апликации : совршен сон catcher е погодна за сите прилики, без разлика дали тоа е свадба, партија или дома декорација, тоа е совршен избор.Ве молиме имајте во предвид дека сонот catcher содржи мали делови и не е погодна за деца под 3 години.Функција : - Направени од премиум материјалот, тоа е безбедно и издржливи.- Креативни рачно изработени дизајн со пердув прави прекрасен декор.- Совршен ѕид виси за вашиот дом декоративни, партија и свадбата.- Одлично за дете соба, спална соба, седи соба, балкон, итн. - Предавање на дизајн е многу лесно да се инсталира.Спецификација : 1. Материјал : feathers2. Димензии(прибл.) : како слика(ве Молиме овозможи неколку грешки поради прирачник за мерење.)Пакет Листа : 1 x Сон Catcher без lightor1 x Сон Catcher со light Note : 1. Големината на прирачник за мерење може да има некои грешки, тоа е во рамките на опсег од ±1 см, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.2. Поради различни прилагодувања на светлото и снимање услови, бојата на сликата може да се разликуваат од реалните продукти.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.

Карактеристики на стоката

1. Material:
feathers
2. Size(approx.):
as picture
(Please allow a few errors because of manual measurement.) :
Package List:
1 x Dream Catcher without light :
1 x Dream Catcher with light :
1. The size of the manual measurement may have some error, it is within the range of ±1 cm, the actual size shall be subject to the actual object. :
2. Due to different lighting and shooting conditions, the color of the image may differ from the actual product. Please refer to the actual product. :

Купувачи како што сакаат

ТВОЈАТА колекционерски предмети 22 Традиционални Црвено Сон Catcher со Пердуви Ѕидот или во Автомобил Виси Украс
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ТВОЈАТА колекционерски предмети 22 Традиционални Црвено Сон Catcher со Пердуви Ѕидот или во Автомобил Виси Украс

Рачно изработени сон catcher, одлична за подарок или виси декорација.Материјал : ткаенина , конец и пердуви.�

DEN 1315.20