• Неодамнешно
Bilderwelten Ѕид Виси - Boho Сон Catcher Watercolour - 133.5 cm x 100cm, Материјал: Дабови

Bilderwelten Ѕид Виси - Boho Сон Catcher Watercolour - 133.5 cm x 100cm, Материјал: Дабови

Buyers rating:
DEN 2254.80

Количина на стоки

Ѕидот копчето за вкл.постер закачалки направени од 190g/м2 ликовната уметност текстил.тенок вистински дабово дрво постер закачалки.современите гроздобер печати изглед.нетранспарентно и навремено слободни.произведени со 100% зелена електрична енергија.Материјал : - 190g/м2 ликовната уметност текстил - Oeko-Tex Стандард 100 заверена - ослободени од PVC - вкл.восок памук мозок, кафеава, Ø2mm - постер закачалки : вистински дабово дрво дрво, црно-кафеава рабови - постер закачалки 35 x 10 x 0,3 см, кабелот 60 cm - постер закачалки 50 x 10 x 0,3 см, кабелот 75 см - постер закачалки 80 x 14 x 0,3 см, кабелот 115 см - постер закачалки 100 x 16 x 0,3 см, кабелот 125 cm Features : - нетранспарентно - навремено слободно - пламен retardant според DIN4102 Б1 - може да биде свиткан - се чистат со влажна cloth Print : - брилијантни бои и богати црно - уверение мастила - висок контраст и одличен детали - висока постојаност на боја - без мирис & растворувач free Manufacturing : - произведени со 100% зелена електрична енергија - carbon neutral печатење - Направени во Germany Included во испорака : - Ѕидот копчето за вкл.постер закачалки - cord Oeko-Tex Стандард 100 уверение.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат