• Неодамнешно
WHEEJE Модерна Дома Декор Орев Рачни, Орев Автомобил Виси, Кинески Занаети, Јасно Текстура, 25 × 23 × 27mm Украси

WHEEJE Модерна Дома Декор Орев Рачни, Орев Автомобил Виси, Кинески Занаети, Јасно Текстура, 25 × 23 × 27mm Украси

Buyers rating:
DEN 2292.00

Количина на стоки

★ Големина : околу 25 × 23 × 27mm, вкупно 19 ореви. ★ Еднаква боја, добра рака чувство, висока густина и јасно текстура. ★ Униформа големина, класични личност, длабоко сакан од орев колектори.На ♛ хривнија се спакувани во еден прекрасен подарок кутија.Едноставен и романтичен подарок за сите возрасти.Совршен подарок за љубовник, сопруга, девојка, ќерка ми, внука или пријател.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време.Нашите производи се ефективни, а вие често може да се купи добар квалитет производи по многу евтини цени.Ако логистика е бавен, ве молиме да бидете трпеливи и да не контактирате на време - Име на Производ : Орев Хривнија / Орев Занает на / Рачни Орев.- Име на производ : Орев нараквици.- Големина : Околу 25 × 23 × 27mm, вкупно 19 ореви.- Карактеристики : Секој еден користи висок квалитет диви ореви, погоден за собирање и е добар занает.- Одржување метод : windproof, анти-боење, анти-изложеност.- Забелешка : за Производот фотографии се направени во вид.Хроматските аберации обично е предизвикана од страна на отстапување во аголот на светлината.Ова не е голем квалитет прашање.- Вклучува : 1 * орев нараквица.Содржи само една, не вклучувајќи и други производи на сликата.- Добредојдовте пријатели од сите сфери на животот да дојде до мојата продавница да купат повеќе производи.На клиент сервис за клиенти и : се земе вашата шопинг искуство многу сериозно, па ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе ви овозможат совршено решение.Нашите превозот време е за 10-25 дена.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат