• Неодамнешно
Був Dreamcatcher Метал Ѕид Оркестарот Со Led Светла Був Dreamcatcher Boho Ѕид Уметност Декорација За Дневна Соба (Со Светла, 24x24 Инчи)

Був Dreamcatcher Метал Ѕид Оркестарот Со Led Светла Був Dreamcatcher Boho Ѕид Уметност Декорација За Дневна

Buyers rating:
DEN 2244.00

Количина на стоки

Був Dreamcatcher Метал Ѕид Оркестарот Со Led Светла Був Dreamcatcher Boho Ѕид Уметност Декорација За Дневна Соба.Ние го намали вашиот знак со врвот на линија ласерска технологија за да обезбеди прецизни парчиња и дизајн.Вашиот знак е тогаш прав обложени да се даде мазна завршница и долгорочна издржливост.Низа на самовила LED светла е во прилог зад овие предмети ќе ја нагласи вашата соба. - Usb приклучок ви овозможува да го приклучиш на string LED светла во usb хаб, адаптер.Далечински управувач : Можете да го користите далечинскиот управувач за да го вклучите светлото вклучено и исклучено, ја смените бојата на еден од 16 различни бои, ја прилагодите јасноста на боите, кружете низ бои и поставите тајмер за 6 часа.Димензија : 8x8 инчи, 12x12 инчи, 14x14 инчи, 16x16 инчи, 18x18 инчи и 24x24 инчи.Дебелина : 1.5 mm / 0.059 инч. ♥ Убава персоналните метална рамка знак за вашето семејство.Одличен подарок за свадби, housewarming подароци, и голема подароци за своите сакани. ♥ Користи – пред вратата оркестарот, венец акцент, оградата декорација, ѕид акценти, flowerbed, градини и повеќе.Був Dreamcatcher Метал Ѕид Оркестарот Со Led Светла Був Dreamcatcher Boho Ѕид Уметност Декорација За Дневна Соба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат