• Неодамнешно
TTnfeineo Возрасни USB Полнење Електрична Четка за заби Sonic Електрична Четка за заби Батерија 5-Брзински Sonic Vibrating Четка за заби Длабоко Чистење и Долг животен Век (Б)

TTnfeineo Возрасни USB Полнење Електрична Четка за заби Sonic Електрична Четка за заби Батерија 5-Брзински Sonic

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Ефикасно чистење : електрична четка за заби може ефективно 99% од забот на дамки, длабоко чистење на непцата и интерденталните простори, и да се постигне одличен за чистење ефект.Обезбеди подлабоко чистење заби од обична четка.Една целосна наполнетост има неверојатна на животниот век на батеријата.На електрична четка за заби е бранеа два пати на ден.Земете со вас на бизнис патувања и не се грижи за работи надвор од батерии. 2 четка глави : не треба да се трошат стотици долари на четка за заби глави.На електрична четка за заби е опремена со 2 четка глави, и секој четка за заби може да се користи за 3 месеци, значи нема потреба да се трошат многу пари за да го замените четка за заби глави.Чиста вибрации и пулсација, се распаѓаат и до 300% од плочата заедно со непцето, од нормалните прирачник четка за заби.Развивање на четкање навика : 2 минути тајмер за да се обезбеди научна четкање време, пауза на секои 30 секунди, така што секој заб е whitened.Производ продажба point Product Категорија : Електрични Toothbrush Power снабдување на владата : USBPower режим : electric Applicable луѓе : adults Material : ABSControl метод : push-button Maximum моќ : 2 WProduct contains1x host2x четка head1x четка за заби заштитна cover1xusb полнење кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен

1 Моќен sonic чистење : моќен и нискибучава чистење низ висока фреквенција fretting, во споредба со традиционал

DEN 504.00
Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична

Стандард На Превозот : 815 Дена, Забрзана Испорака : 35 Дена.Употреба на еколошки материјали.Не му наштети н

DEN 954.24
BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни

ТЕХНИЧКИ СУПЕРИОРЕН : Brüush ги користи најдобрите во класата на орална хигиена sonic технологија, доставува

DEN 2279.76