• Неодамнешно
Електрични четки за заби за Возрасни -6 Режими со Smart Тајмер,Водоотпорен USB Полнење Батерија четки за заби,4 Замена Четка Глави,Возрасните Моќ Четка за заби,Стоматоло

Електрични четки за заби за Возрасни -6 Режими со Smart Тајмер,Водоотпорен USB Полнење Батерија четки за заби,4

Buyers rating:
DEN 202.80

Количина на стоки

[4 четка глави може да се користи за 1 година]електрична четка за заби е опремен со 4 замени четка глави(4 четка глави во вкупниот број).Секој четка е опремен со заштитен капак за да се задржи чиста!Секој четка може да се користи за 3 месеци.Тоа е дефинитивно идеален избор за секој. [37000vpm високи вибрации]напредна високо-технолошки батерија електрична четка за заби,со 37000 висока-брзина на вибрациите во минута,може ефикасно ги отстранува дамките!Чистење ефект е 10 пати поголема од онаа на прирачник четка за заби и 3 пати од обична електрична четка за заби.Тоа трае 7 дена за белење на заби и 14 дена за Healthys заби. [6 персоналните режими и моќ reminder]електрична четка за заби поддржува 6 начини : почетниците режим,нежни режим,чистење на владата,светла бела режим,полирање на владата и масажа на владата да го распушти површина дамки по обратен фреквенцијата.Масажа на владата обезбедува непречено влијание на ткиво за да се подобри циркулацијата на крвта и здравјето на непцата. [2-минута интелигентни тајмер]електрична четка за заби со вграден-во 2-минута четкање тајмерот може да ги охрабри да стигне на време се препорачани од страна на стоматолог,пауза на секои 30 секунди,и да ти кажам кога да го промените четкање област во секое време,со цел да се поттикне Healthys четкање навики.Модерната четка за заби со вграден додатоци. [совршен туристички придружник]- тоа трае 60 дена по полнење за 5 часа.Целата четка за заби може безбедно да се мијат со вода.Можете исто така да го користите безбедно во бања или туш.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична

Стандард На Превозот : 815 Дена, Забрзана Испорака : 35 Дена.Употреба на еколошки материјали.Не му наштети н

DEN 954.24
BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни

ТЕХНИЧКИ СУПЕРИОРЕН : Brüush ги користи најдобрите во класата на орална хигиена sonic технологија, доставува

DEN 2279.76
ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен

1 Моќен sonic чистење : моќен и нискибучава чистење низ висока фреквенција fretting, во споредба со традиционал

DEN 504.00