• Неодамнешно
Tthxqing Електрична четкичка за Заби за Возрасни Со 2 Четка Глави, 5 Чистење Режими со Smart Тајмер(Розева)

Tthxqing Електрична четкичка за Заби за Возрасни Со 2 Четка Глави, 5 Чистење Режими со Smart Тајмер(Розева)

Buyers rating:
DEN 299.28

Количина на стоки

【2 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 6 месеци】 Електрични четки за заби доаѓа со 2 се заменува четка за заби главата(вкупно 2 четка глави) .Секој четка главата доаѓа со заштитна маска за да ја задржиш чисти и хигиенски!Секој четка главата трае до 3 месеци, Апсолутно идеален choise за сите вас. 【 5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ Четка главата x2; Полнење линија x1;.Електрична Четка за заби Вода за Загуба Полнење Жица Со 2 Четка Глави Чистење 5 Начини Длабоко Чистење Свеж Здив Поздрав Smile About оваа точка【2 ЧЕТКА ГЛАВИ ТРАЕ 6 месеци】 Електрични четки за заби доаѓа со 2 се заменува четка за заби главата(вкупно 2 четка глави) .Секој четка главата доаѓа со заштитна маска за да ја задржиш чисти и хигиенски!Секој четка главата трае до 3 месеци, Апсолутно идеален choise за сите вас【 5 ПЕРСОНАЛНИТЕ РЕЖИМИ Четка главата x2;Полнење линија x1;.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична

Стандард На Превозот : 815 Дена, Забрзана Испорака : 35 Дена.Употреба на еколошки материјали.Не му наштети н

DEN 954.24
BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

BRUUSH Електрични четки за заби – Постави Премиум Електрична Четка за заби: 3 Замена Четка за заби Глави, Магнетни

ТЕХНИЧКИ СУПЕРИОРЕН : Brüush ги користи најдобрите во класата на орална хигиена sonic технологија, доставува

DEN 2279.76
ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ЧЕТКА за заби Ултразвучно испитување на Децата Безжична Батерија, 3 Режими со 4 Четка Глави, Преносни Водоотпорен

1 Моќен sonic чистење : моќен и нискибучава чистење низ висока фреквенција fretting, во споредба со традиционал

DEN 504.00