• Неодамнешно
TTnfeineo Возрасни Електрична Четка за заби 5-Брзински Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Sonic Vibrating Четка за заби Длабоко Чистење и Долг животен Век (D)

TTnfeineo Возрасни Електрична Четка за заби 5-Брзински Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Sonic Vibrating

Buyers rating:
DEN 302.40

Количина на стоки

Ефикасно чистење : електрична четка за заби може ефективно 99% од забот на дамки, длабоко чистење на непцата и интерденталните простори, и да се постигне одличен за чистење ефект.Обезбеди подлабоко чистење заби од обична четка.Една целосна наполнетост има неверојатна на животниот век на батеријата.На електрична четка за заби е бранеа два пати на ден.Земете со вас на бизнис патувања и не се грижи за работи надвор од батерии. 2 четка глави : не треба да се трошат стотици долари на четка за заби глави.На електрична четка за заби е опремена со 2 четка глави, и секој четка за заби може да се користи за 3 месеци, значи нема потреба да се трошат многу пари за да го замените четка за заби глави.Чиста вибрации и пулсација, се распаѓаат и до 300% од плочата заедно со непцето, од нормалните прирачник четка за заби.Развивање на четкање навика : 2 минути тајмер за да се обезбеди научна четкање време, пауза на секои 30 секунди, така што секој заб е whitened.Производ продажба point Product Категорија : Електрични Toothbrush Power снабдување на владата : USBPower режим : electric Applicable луѓе : adults Material : ABSControl метод : push-button Maximum моќ : 2 WProduct contains1x host2x четка head1x четка за заби заштитна cover1xusb полнење кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Електрична четкичка за Заби за Возрасни Мека Наежвам Електрична Четка за заби, Батерија Водоотпорен Електрична

Стандард На Превозот : 815 Дена, Забрзана Испорака : 35 Дена.Употреба на еколошки материјали.Не му наштети н

DEN 954.24