• Неодамнешно
Валентин Авокадо Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната соба Хотел Патување Спа

Валентин Авокадо Влечки, Нежно Мемориска Пена Не се Лизга Затворен Куќата Влечки Дома Чевли за Спалната соба

Buyers rating:
DEN 407.76

Количина на стоки

Увезени.Мемориска Пена единствена.Соодветна Големина - Куќа влечки големини m (US5-8) и L (US9-12).Дома чевли голема големина и затворени пети дизајн го прават соодветни за повеќето нога видови.Квалитетен Материјал - Куќа чевли се составени од ултра-меки корални руно обвивка, мемориска пена, сол, како и високо-квалитетни ткаенина горниот, удобно и топло.Изработени од не-токсични растворливи во вода, бои, домот пантофли е еколошки пријателска алтернатива за еднократна употреба чевли.Лесно здравствениот Дом чевли рака и машина перат, без намалување, без топка.Мулти-Цел - Многу погодни за патување, хотел, спа влечки, но исто така и за игра и да научат во затворен простор.Идеален подарок - Персоналните дизајн, луѓето од сите возрасти можат да го користат тоа, многу соодветно за домашна декорација, или дечко, девојка, сопруг, сопруга роденден, годишнина, денот на вљубените, ноќта на Вештерките и Божиќни подароци.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

YUESFZ Плажа Влечки Бања Влечки Лето Тренди Машки Големи Димензии Клип Нога Гума Масажа Влечки Дише Плажа носат-Отпорни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

YUESFZ Плажа Влечки Бања Влечки Лето Тренди Машки Големи Димензии Клип Нога Гума Масажа Влечки Дише Плажа носат-Отпорни,

Едноставно моделирање со модерен мрачно елементи, покажуваат домот темперамент.Преносни и Лесно чисте

DEN 624.00
Отворете Пети Влечки Затворен, Мека Женска Влечки Перат за Жените,Удобно Тетива Единствена,Лен Нога Влошки,флип
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Отворете Пети Влечки Затворен, Мека Женска Влечки Перат за Жените,Удобно Тетива Единствена,Лен Нога Влошки,флип

▶Влечки единствена е направен од висококвалитет меко месо тетива единствена, која е не се лизга и носат

DEN 1860.00
Женска Влечки Лето Затворен,Масажа Влечки Мека Дното Дебели Дното, Дома Неколку Влечки, Спиење Помош Не се Лизга
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Женска Влечки Лето Затворен,Масажа Влечки Мека Дното Дебели Дното, Дома Неколку Влечки, Спиење Помош Не се Лизга

▶Материјал на влечки масажа топката е направен од високо еластична сунѓер, на мекост и тврдост се само

DEN 2280.00
AMDHZ Бања Влечки Бања Влечки Лето Тренди Машки Големи Димензии Клип Нога Гума Масажа Влечки Дише Плажа носат-Отпорни,
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AMDHZ Бања Влечки Бања Влечки Лето Тренди Машки Големи Димензии Клип Нога Гума Масажа Влечки Дише Плажа носат-Отпорни,

Добро пети заштита, може лесно да се справат со различни услови.Преносни и Лесно чистење, лесен и погоде

DEN 2301.60