• Неодамнешно
Baoblaze Магнетни Фрижидер Организатор Простор Saver Железо Зачин Решетката за Кујната Кабинет Стан Бања - Црна

Baoblaze Магнетни Фрижидер Организатор Простор Saver Железо Зачин Решетката за Кујната Кабинет Стан Бања - Црна

Buyers rating:
DEN 1660.80

Количина на стоки

Голем Простор Saver : Овој Голем фрижидер магнетни организаторот може да го спаси кујна простори, да ги задржи на контра-блузи добро организиран и уреден.Стандарден Капацитет : Оваа магнетен стојат мерки 11.81x15.75x4.13in(L/W/H) , Доаѓа со 2 подвижен куки. 2-ВО-1 Дизајн : Оваа кујна рек организатор изградена од два дела - зачин решетката и хартиена крпа држачот.Тоа може совршено продавница кујна зачин шишиња, се стави на хартија за крпи и пластични заврши за да се направи вашата кујна изгледа организирани.Лесно да се Инсталира Отстрани : Tool-free монтажа, магнет дизајн може лесно и безбедно да се држи до било магнет-апсорбирање површини, јас.e.фрижидер и миење на ѕидовите, без дупчење инсталација, нема нула.Згора на тоа, тоа исто така може да се монтира на ѕид.Флексибилни Дрвени Хартиена Крпа Носители : 1piece отстранлив дабови стапови за крпа, ни стандардна големина на хартија крпа, пластични облоги или кеси за отпадоци во тек.Опис : - Голем Простор Saver : Овој Голем фрижидер магнетни организаторот може да го спаси кујна простори, да ги задржи на контра-блузи добро организиран и уреден. - Стандарден Капацитет : Оваа магнетен стојат мерки 11.81x15.75x4.13in(L/W/H) , Доаѓа со 2 подвижен куки. - 2-ВО-1 Дизајн : Оваа кујна рек организатор изградена од два дела - зачин решетката и хартиена крпа држачот.Тоа може совршено продавница кујна зачин шишиња, се стави на хартија за крпи и пластични заврши за да се направи вашата кујна изгледа организирани. - Лесно да се Инсталира & Отстрани : Tool-free монтажа, магнет дизајн може лесно и безбедно да се држи до било магнет-апсорбирање површини, јас.e.фрижидер и миење на ѕидовите, без дупчење инсталација, нема нула.Згора на тоа, тоа исто така може да се монтира на ѕид. - Флексибилни Дрвени Хартиена Крпа Носители : 1piece отстранлив дабови стапови за крпа, ни стандардна големина на хартија крпа, пластични облоги или кеси за отпадоци во тек.Спецификација : - Материјал : Iron Package Вклучува : 1 Парче Магнетни Фрижидер Organizer We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски

3 ПОЛИЦИ : Три великодушно големина, нивоа полици направете го тоа лесно да ги најдете сите на вашиот пил

DEN 192.00
Виткање зачин рек countertop зачин складирање мулти-функција кујна полица бесплатна инсталација простор за заштеда
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виткање зачин рек countertop зачин складирање мулти-функција кујна полица бесплатна инсталација простор за заштеда

Мултислој дизајн : Мултислој зачин рек лесно може да се стави вашите состојки во едно место.Тоа што има п

DEN 887.76
AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање

【Проширување со Зачин Организатор】се Прошири кабинетот полица со големина која одговара на вашиот пр

DEN 551.76
SWOMMOLY 3-Ниво Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SWOMMOLY 3-Ниво Медиум

Совршен за зачувување тегли, шишиња, лименки.Простор за заштеда на енергија и лесно да се најде она што в

DEN 167.04