• Неодамнешно
Baoblaze Магнетни Зачин Рек Магнетни Адсорпција Мулти употреба Фрижидер Организатор Полица за Кујна, Фрижидер Готвење Масла Зачини, Прибор или Плочи Сол Хартија - Бела

Baoblaze Магнетни Зачин Рек Магнетни Адсорпција Мулти употреба Фрижидер Организатор Полица за Кујна, Фрижидер

Buyers rating:
DEN 887.76

Количина на стоки

ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА remove (ОТСТРАНИ) - За инсталација метод на магнетна адсорпција може да се осигура дека на полицата може да се држиме за било магнет-апсорбирање на површини сигурно, јас.e.фрижидер и миење на ѕидовите без дупчење дупки.ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Оваа магнетен организаторот може да hols до 22lb со пејачот ниво магнетни полица и една хартиена крпа носителот, кој е простор за заштеда за складирање на зачин, хартија, крпи, пластични обвива,леќата шише,куп, храна, како на пример тоа.ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : се направени од јак железо структура со црна мат финиш, а тоа е мазна заоблени агли со назад избрише чисти со сува крпа, со исклучок на спајс тегли и производи.ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Вие само треба да се обиде платно за да избришете ја чисти.Со метална одбивни за секоја редица, ефикасно да го заштити вашиот објекти од испаѓање.MUTLI-ЦЕЛ : Магнет Носител е одговара за фрижидери, washingrooms, поднесување Кабинети, врати и други железо површини,што го олеснува процесот на вашето домаќинство tidying и чистење.Опис : - ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА & remove (ОТСТРАНИ) - За инсталација метод на магнетна адсорпција може да се осигура дека на полицата може да се држиме за било магнет-апсорбирање на површини безбедно, односнофрижидер и миење на ѕидовите без дупчење дупки. - ВИСОК КАПАЦИТЕТ : Оваа магнетен организаторот може да hols до 22lb со пејачот ниво магнетни полица и една хартиена крпа носителот, кој е простор за заштеда за складирање на зачин, хартија, крпи, пластични обвива,леќата шише,куп, храна, како на пример тоа. - ПРЕМИЈА МАТЕРИЈАЛ : се направени од јак железо структура со црна мат финиш, а тоа е мазна заоблени агли со back — ги чисти со сува крпа — со исклучок на спајс тегли и производи, - ЛЕСНО ДА се ЧИСТАТ : Вие само треба да се обиде платно за да избришете ја чисти.Со метална одбивни за секоја редица, ефикасно да го заштити вашиот објекти од испаѓање. - MUTLI-ЦЕЛ : Магнет Носител е одговара за фрижидери, washingrooms, поднесување Кабинети, врати и други железо површини,што го олеснува процесот на вашето домаќинство tidying и чистење.Спецификација : - Големина : 30x16x10.5cm/11.8x6.3x4.1inch - Материјал : iron Package Вклучува : 1 Парче Зачин Rack We имаат многу години на искуство во продажба на стока онлајн, ние ќе се фокусира на обезбедување со најдобар производ и услуга на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

ANEDER Зачин Управување со S Куки Крпа Бар, Лебдејќи Полици Ѕид Монтирани Носителот Тешки, Лепило/Вежба Инсталација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ANEDER Зачин Управување со S Куки Крпа Бар, Лебдејќи Полици Ѕид Монтирани Носителот Тешки, Лепило/Вежба Инсталација

Куп слот за : 1 чаша слот.Крпа рек функција напред свиткување дизајн за да се овозможи полесен пристап до

DEN 986.40
mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски

3 ПОЛИЦИ : Три великодушно големина, нивоа полици направете го тоа лесно да ги најдете сите на вашиот пил

DEN 192.00