• Неодамнешно
VolksRose Слободни Стои 23cm Високи Rotatable Зачин Полици Зачини Организатор Нерѓосувачки Челик Condiment/Зачин Управување Со 12pcs 88ml Стаклени Тегли Доаѓа 8x18pcs Зачин Labels Цилиндри?

VolksRose Слободни Стои 23cm Високи Rotatable Зачин Полици Зачини Организатор Нерѓосувачки Челик Condiment/Зачин

Buyers rating:
DEN 892.56

Количина на стоки

1⃣【Висок Квалитет на Материјалите】 : зачин решетката е направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, Зачин тегла е направен од еко-пријателски стаклено шише исти со нерѓосувачки челик усна, со карактеристики на оксидација отпор, отпорност на корозија и лесен за чистење. 2⃣⃣【Простор за Заштеда на енергија&Огромен Капацитет】 : зачин рек големина 23(H)cm*19.5(W)cm содржи 12pcs 88ml леќата шишиња, може да се сместат многу омилените зачини, тоа е ви помогне да заштедите на вашиот голем простор, имајте уреден за леснотијата на користење додека готвење. 3⃣【360° Ротирачки Дизајн】зачин рек организатор е дизајниран со 360° ротирачки .Можете брзо да ја ротирате зачин рек и да се најде на леќата тегла ви треба. 4⃣【Стабилна Положба】 : зачините решетката е направен од цврст материјал, со вкупна тежина од 1.8 kg, која обезбедува дека тоа може да застане исправен и стабилна во секојдневна употреба и нема да бидат фрлени лесно. 5⃣【Конфигурирате Diy Labels】 : Секој зачин решетката е опремен со 18 етикети дека може да се DIY напишано.Можете да ја обележите зачини и зачини ќе се стави на секоја стаклено шише, кое е погодно за да се идентификуваат и да се најде.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски

3 ПОЛИЦИ : Три великодушно големина, нивоа полици направете го тоа лесно да ги најдете сите на вашиот пил

DEN 192.00
Виткање зачин рек countertop зачин складирање мулти-функција кујна полица бесплатна инсталација простор за заштеда
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Виткање зачин рек countertop зачин складирање мулти-функција кујна полица бесплатна инсталација простор за заштеда

Мултислој дизајн : Мултислој зачин рек лесно може да се стави вашите состојки во едно место.Тоа што има п

DEN 887.76