• Неодамнешно
Се врти Зачин Багажник, Нерѓосувачки Челик, Стабилна и ' Рѓа Отпорни, се Врти Дизајн, 12Pcs Стаклена Тегла Со Капак за Дома, Хотел, Ресторан, кафуле

Се врти Зачин Багажник, Нерѓосувачки Челик, Стабилна и ' Рѓа Отпорни, се Врти Дизајн, 12Pcs Стаклена Тегла Со

Buyers rating:
DEN 1103.76

Количина на стоки

Убава, функционален, модерен и современ дизајн помага да ги организирате вашите зачини.Зачин решетката е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, рѓа отпорни, силни и издржливи.Организирање на вашата кујна и да зачувате простор, чувајте ги сите на вашиот зачин колекција во овој единствен ротирачки кула.Се врти дизајн, основата е цврсто стои на маса, додека над решетката може да биде во правец на стрелките на часовникот или спротивно-стрелките на часовникот за да ротирате, погодно за дневни пренесам.Комплет вклучува управување и 12pcs стаклена тегла со капак, обезбедува единица која може да се одржи вашата комплетна колекција на различни зачини за готвење избори.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Обновлив Зачин Рек Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик+Стакло Во Боја : Црна База Големина : Прибл.15.5x15.5x21cm/6.1x6.1x8.3во(L x W x H) Стаклена Тегла : Прибл.4.1x9.5cm/1.6x3.7in(D x H) Тежина : Околу.1902g/67.1 оз Примена : За дома кујна, ресторан, хотел итн.Пакет Листа : 1 x Обновлив Зачин Rack12 x Стаклена Тегла Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на стоката

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Revolving Spice Rack
Material:
Stainless Steel+Glass
Color:
Black
Base Size:
Approx.15.5x15.5x21cm/6.1x6.1x8.3in(L x W x H)
Glass Jar:
Approx.4.1x9.5cm/1.6x3.7in(D x H)
Weight:
Approx.1902g/67.1oz
Application:
For home kitchen, restaurant, hotel etc.
Package List:
1 x Revolving Spice Rack12 x Glass Jar :
Note:
1. Please allow 1-2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Купувачи како што сакаат

SWOMMOLY 3-Ниво Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SWOMMOLY 3-Ниво Медиум

Совршен за зачувување тегли, шишиња, лименки.Простор за заштеда на енергија и лесно да се најде она што в

DEN 167.04
AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање

【Проширување со Зачин Организатор】се Прошири кабинетот полица со големина која одговара на вашиот пр

DEN 551.76
ANEDER Зачин Управување со S Куки Крпа Бар, Лебдејќи Полици Ѕид Монтирани Носителот Тешки, Лепило/Вежба Инсталација
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

ANEDER Зачин Управување со S Куки Крпа Бар, Лебдејќи Полици Ѕид Монтирани Носителот Тешки, Лепило/Вежба Инсталација

Куп слот за : 1 чаша слот.Крпа рек функција напред свиткување дизајн за да се овозможи полесен пристап до

DEN 986.40
Кујна Зачин Организатор Рек Мулти-Функција За Ротирање Складирање Полица Слајд Кујната Кабинет Шкафот Организатор
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Кујна Зачин Организатор Рек Мулти-Функција За Ротирање Складирање Полица Слајд Кујната Кабинет Шкафот Организатор

★ Материјал : ПП ★ Тежина : 565g ★ Големина : 40x24.5(14)x31.5cm ★ Двојно чување на решетката.Неротирачки ★ Шишиња

DEN 839.76