• Неодамнешно
CHNOOI Мултифункционален Був Полици за Ѕид со Куки Железо Зачин Рек Простор за Заштеда на енергија Кујна Складирање Кујна Организатор Сунѓерот Носителот

CHNOOI Мултифункционален Був Полици за Ѕид со Куки Железо Зачин Рек Простор за Заштеда на енергија Кујна Складирање

Buyers rating:
DEN 2494.08

Количина на стоки

Простор за заштеда на енергија : Овој зачин полица е одличен начин да се зголеми вашиот простор и ги задржи сите ваши зачини во близина на една лесно достапна локација кога готвење или печење.Примена : Ова организаторот ќе се вклопи во вашиот кабинет, или висат на вашата кујна ѕид.Мултифункционален : Ова решетката може да висат во бањата да се одржи мали лосиони, шминка, спрејови и бања сапуни.Дополнителни ѕид куки : Постојат дополнителни ѕид куки да се одржи пешкири, облека и др.Донесе нов поглед на вашата кујна : решетката чува сите ваши зачини организиран при додавање еден допир на гроздобер инспирација за вашиот простор.Простор за заштеда на енергија : Овој зачин полица е одличен начин да се зголеми вашиот простор и ги задржи сите ваши зачини во близина на една лесно достапна локација кога готвење или печење.Примена : Ова организаторот ќе се вклопи во вашиот кабинет, или висат на вашата кујна ѕид.Мултифункционален : Ова решетката може да висат во бањата да се одржи мали лосиони, шминка, спрејови и бања сапуни.Дополнителни ѕид куки : Постојат дополнителни ѕид куки да се одржи пешкири, облека и др.Донесе нов поглед на вашата кујна : решетката чува сите ваши зачини организиран при додавање еден допир на гроздобер инспирација за вашиот простор.Боја : Black Material : Iron Product големина : 31x12x13cm / 12.2 * 4.7 * 5.1 in Package големина : 33x13x15cm / 13 * 5.1 * 5.9 in Product тежина : 410g / 14.5 oz Package тежина : 550g / 19.4 oz Package листа : 1 * Железо Sculpturedescription : 1. Поради влијанието на различни екранот параметри и извори на светлина во снимањето на животната средина, неизбежно ќе биде одреден хроматска аберација.2. Прирачник за мерење, големината може да има грешка на 1-2cm Please овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

SWOMMOLY 3-Ниво Медиум
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

SWOMMOLY 3-Ниво Медиум

Совршен за зачувување тегли, шишиња, лименки.Простор за заштеда на енергија и лесно да се најде она што в

DEN 167.04
mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

mDesign 3 Ниво Бања Организатор Полица - Складирање Решетката за Витамини, Додатоци, Етерични Масла - Повеќенаменски

3 ПОЛИЦИ : Три великодушно големина, нивоа полици направете го тоа лесно да ги најдете сите на вашиот пил

DEN 192.00
AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

AmoVee Акрилик Проширување со Зачин Организатор на Кабинетот, 3 Гуми Јасно Кабинет Зачин Организаторот за Конзервирање

【Проширување со Зачин Организатор】се Прошири кабинетот полица со големина која одговара на вашиот пр

DEN 551.76