• Неодамнешно
Совршен Stix Шанса за Полнење - 400 Шанса да се Држи Апликатори за Полнење (Пакување од 100 Големи, 100 Медиум, 100 Мала 100 Веѓа)

Совршен Stix Шанса за Полнење - 400 Шанса да се Држи Апликатори за Полнење (Пакување од 100 Големи, 100 Медиум,

Buyers rating:
DEN 302.64

Количина на стоки

100 Мали (144mm x 10мм x 2mm). 100 Медиум (128mm x 635mm x 1mm). 100 Големи (150mm x 17. 5mm x 1. 65mm).Висок квалитет на дрвени производи.Овој комплет содржи 100 мали, средни и големи шанса applicators.Овие се со висок квалитет дрвени производи, за лесна употреба.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Бамбус Прибор за Готвење Utensil Поставите лажица Ориз, Мешање со лажица, се Промешува-срј шпатула, Пржени стапчиња
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Бамбус Прибор за Готвење Utensil Поставите лажица Ориз, Мешање со лажица, се Промешува-срј шпатула, Пржени стапчиња

Фантастичен прилог на било кујна, овој 4парче бамбус utensil сет нуди удобност, функција и практичност за се

DEN 184.32
Силиконски Восок Spatulas, Тврд Восок Стапови Лесно Чистење Соодветна Големина Шанса Апликатори Црвено Ергономски
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Силиконски Восок Spatulas, Тврд Восок Стапови Лесно Чистење Соодветна Големина Шанса Апликатори Црвено Ергономски

Направени Од Силика Гел : Високо квалитетен материјал може да издржи високите температури, е светлина и

DEN 170.16