• Неодамнешно
AOOF Автомобил Безжична Bluetooth Слободни Раце Слушалка 5V Автомобил Полнење Bluetooth сет за во Автомобил, (Боја : Розова)

AOOF Автомобил Безжична Bluetooth Слободни Раце Слушалка 5V Автомобил Полнење Bluetooth сет за во Автомобил,

Buyers rating:
DEN 818.40

Количина на стоки

Опис : 1.Откако ќе го стартувате моторот,вие би можеле да се наплатат на овој производ.2.Одговара на повеќето на паметни уреди.3.Во текот температура заштита, да ги задржи вашите уреди се безбедни.4.bluetooth и автомобил наполнете две во едно.5.Тоа би можело да го исклучите автоматски кога оваа слушалка не можеше да responce bluetooth сигнал повеќе од 10 минути.6.Тоа може автоматски да го вклучите/исклучите во зависност од автомобил, мотор стартување/исклучување.Спецификација : Големина : 21.8x21.8x82mm Standby време : 48 hours Talk време : 1.5 hours Dail растојание : Помалку од 15 metersbluetooth опсег : 4.1 meters Output напон : 5 VOutput интерфејс : USBOutput струја : 2100m AInput напон : 12-24 VWorking температура : -15-50℃Имајте на ум : Вие сте љубезно предложи да ги споделите со USB порта лицето на copilot.Пакет се Вклучени : 1 X bluetooth Слушалка Автомобил Полнење.

Карактеристики на стоката

Size :
21.8x21.8x82mm
Standby time :
48 hours
Talk time :
1.5 hours
Dail distance :
Less than 15 meters
bluetooth range :
4.1 meters
Output voltage :
5V
Output interface :
USB
Output current :
2100mA
Input voltage :
12-24V
Working temperature :
-15-50℃
You are kindly suggested to let the USB port face to the copilot. :
Package Included:
1 X bluetooth Earphone Car Charge :

Купувачи како што сакаат