• Неодамнешно
Gerioie Мобилен Радио Надворешен Звучник, Надворешен Звучник, Моно Репродукција Црна Трајни TM261 за FT-7800R FT-8900R

Gerioie Мобилен Радио Надворешен Звучник, Надворешен Звучник, Моно Репродукција Црна Трајни TM261 за FT-7800R

Buyers rating:
DEN 322.32

Количина на стоки

4 метар линија должина ти овозможува да поставите јазик во повеќе позиции.Мала големина и јасен звук.Поддршка моно репродукција.Направени од високо квалитетни материјали за издржливост.Јачината на звукот може да се прилагоди.Функција : 1. Јачината на звукот може да се прилагоди.2. 4 метар линија должина ти овозможува да поставите јазик во повеќе позиции.3. Поддршка моно репродукција.4. Мала големина и јасен звук.5. Направени од високо квалитетни материјали за издржливост.Спецификации : Материјал : ABSColour : Black Audio приклучок : 3.5 mm моно jack Maximum моќ : 3 WApplicable модели : FT-7800 R, FT-8900 R, TM261, итн.Линија должина : околу 400 cm/ 13.1 ft Package Тежина : 206 g Package листа : 1 * Speaker2 * двострано Лепило Tape2 * Завртка Скок.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе

DEN 1406.40
CellMegaPhone CMP 100 - Розова Проѕирен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Розова Проѕирен

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе

DEN 1684.80
WCHCJ Мобилен Телефон Стојат Мулти-Агол, Таблет Стојат Универзална паметни телефони за Носителот,E-Reader, Компатибилен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

WCHCJ Мобилен Телефон Стојат Мулти-Агол, Таблет Стојат Универзална паметни телефони за Носителот,E-Reader, Компатибилен

Weithin anwendbar für eine Vielzahl фон Geräten : Kompatibel мит ален паметни телефони und den meisten Таблети, faltbar, einfach zu transportieren, stabiler

DEN 2401.44
CellMegaPhone CMP 100 - Розова Кавер -
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Розова Кавер -

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе

DEN 576.00