• Неодамнешно
CellMegaPhone CMP 100 - Розова Кавер -

CellMegaPhone CMP 100 - Розова Кавер -

Buyers rating:
DEN 576.00

Количина на стоки

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе Изгубите Вашиот Телефон Во Автомобилот.Се Користи За Конференциски Повици.Засили Музика Дома Или Во Движење.Лесен за Патување.Без Полнење Се Потребни.Лизгајте го Cell Mega Phone на вашиот сигурносен појас и го стави на вашиот Телефон на говорникот и да го испуштите во внатрешноста сега сте слободни раце, без да се расправаме на bluetooth.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе �

DEN 1406.40
CellMegaPhone CMP 100 - Розова Проѕирен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Розова Проѕирен

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе �

DEN 1684.80