• Неодамнешно
Црна Маска Bluetooth Безжична Earbuds Сет од 2 Лесно Двојна Спарување Преносни Станица за Полнење Одлична за Статистика Плажа Надвор и Внатре

Црна Маска Bluetooth Безжична Earbuds Сет од 2 Лесно Двојна Спарување Преносни Станица за Полнење Одлична за

Buyers rating:
DEN 1884.00

Количина на стоки

ВИСТИНСКИ ЗВУК : го Добиете најдоброто звук и се чувствуваат како концерт halll.СТЕРЕО СИСТЕМ : ги Слушате вашите омилени Песни во Вистинска стерео.МАЛИ & КОМПАКТЕН : Толку лесен и пренослив ќе го однесе насекаде.РАЦЕТЕ СЛОБОДНИ : Голема јасно чист звук и безжична Bluetooth Звук.ЛЕСНО ПОЛНЕЊЕ : Полнење до база на earbuds полнење во внатрешноста на база.Сакате неверојатен звук и квалитет од вашиот earbuds?И Црна Маска™ Двојна Спарување на Bluetooth Earbuds се еден објект вие не може да се остави надвор од вашиот плакар!Во комбинација со супер интелигенција и инженеринг заврши оваа станица за полнење зема музика и технологија на друго ниво!Карактеристики : Waterproof2 Earbuds Charging Station Who е Црна Маска™?Развој на иновативни и висока технологија на производи за многу години, ние се гордееме со нашата способност да им даде на сите вас што сакате, со највисок квалитет, прифатлива цена, и фанатици услуги на клиентите.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

CellMegaPhone CMP 100 - Црн Проѕирен

Го заменува Bluetooth како Рацете Слободни Повикување на Уредот или Звучник.Погодно Место, Па Никогаш Не Ќе �

DEN 1406.40