• Неодамнешно
Автомобил Speakerphone, Мини Автомобили Говорникот Smart Безжична Bluetooth Hands-Free Комплет за во Автомобил Стакло Клип Звучникот со USB-Кабел и Автомобил Адаптер за Полнење

Автомобил Speakerphone, Мини Автомобили Говорникот Smart Безжична Bluetooth Hands-Free Комплет за во Автомобил

Buyers rating:
DEN 479.76

Количина на стоки

Супер-долго стојат од страна на (hands-free работно време : околу 17-20 часа, стенд-бај време : околу 1400 часа / 60 дена).Тоа може да линк два телефони во исто време.Интелигентни појавување линкови таблети, мобилни телефони, десктоп компјутери и лаптопи.Пренослив дизајн, може да се користи како теле-конференција уред, вклучувајќи ги и рацете слободни повик, за дојдовен повик број читање, гласовна контрола, последен повик бирање, неми, одбиете дојдовен повик.Bluetooth во автомобил звучникот не бара инсталација и лесно можат да бидат фатени во автомобил сонцето стакло.Опис : Овој пренослив мини-дизајниран Bluetooth звучникот е специјално дизајнирана за да ви дадат практичноста и слободата на безжична комуникација.Со напредни вграден микрофон кој го донесува DSP решение за Ехо Откажување и Бучава Задушување, овој звучникот создава одличен full duplex квалитет на звукот за вас.Овој производ е дизајниран со вградена батерија која може да се полни по случаен избор од страна на опремена полнач.Спецификации : Димензии : 10 * 7.5 * 3.5 cm / 3.94 * 2.95 * 1.38 инчен Bluetooth Стандард : 4.1 + EDR Безжичен Опсег : 10 M Полнач за Внесување на струјата : DC 5 V 400 MA вградената Батерија : 3.7 V 1000 MA Време на Разговор : 17-20 Часа Време во Мирување : до 1400 часа / 60 дена Пакет Тежина : 156g Производот плус Додатоци Нето Тежина : 123g Пакет се Вклучени : 1 x Звучникот 1 x USB Кабелот 1 x Автомобил Адаптер за Полнење Белешки : Овој уред е со батерија.Тоа е силно се препорачува да се направи тоа целосно наполнета пред да го користите.Нормално целосното време на полнење е 3 часа.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат