• Неодамнешно
јас-TecoSky LED Преносни Мини Bluetooth Звучник У Диск Поддршка ТФ-Картичка Fm Радио ПОМОШЕН MP3 Плеер Пренослива Безжична Музички Subwoofer Звучници Рака-бесплатен повик За Телеф?

јас-TecoSky LED Преносни Мини Bluetooth Звучник У Диск Поддршка ТФ-Картичка Fm Радио ПОМОШЕН MP3 Плеер Пренослива

Buyers rating:
DEN 1099.20

Количина на стоки

Работи со Bluetooth -от за паметни телефони, таблети, лаптоп, компјутер и сл.; Можете да уживате во раце-слободна музика и телефонски повици;.Bluetooth конекција : опремени со увезени интелигентни Bluetooth чип силна компатибилност, лесно да се реализира безжично поврзување на различни уреди со Bluetooth, 10 метри од делокругот на работата на автоматски одговор, уживајте во безжична слобода носи;.Поддржува безжична bluetooth музика, ТФ-картичка, USB Диск, USB, MP3/4; 3.5 mm аудио џек може да го поврзете Аудио плеер (десктоп КОМПЈУТЕР, лаптоп, таблет, MP3/4, PSP и сл.) ;.Висок квалитет на звукот; Убава сјајот LED светилка со вградена контрола; Договор со акустично и естетика дизајн принцип; Мода и доброто изглед направи тоа да станат украс на вашето биро;.Мали тело, голем капацитет, голем обем, со висок моќен.Спецификации : -Напојување : вграден-во литиум батерија -Функција : bluetooth конекција, ТФ-картичка/ У диск играње, телефонски повик -Големина : 61*61*62mm -Нето тежина : 159g -тип на Врска : Blutooth, 3.5 мм аудио џек, ТФ-картичка/U игра диск, USB полнење кабел -Bluetooth верзија : 2.1 -Работен напон : DC 3.7 V-4.2 V -Говорник Моќ : 3 W -Одговор на фреквенција : 20 Hz-20 KHz -Школка Материјал : ABS -Примање на растојание : до 10m -Изведба : за 50min -време на Полнење : 180min Вклучени во Пакет : 1* Bluetooth Звучници 1* Полнење преку USB Кабел.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат