• Неодамнешно
Bluetooth Приемник & transmiter Безжична Автомобил Звучникот за Полнење Hands-Free Возило Сонцето Стакло Звучници Поставени со Автомобил Полнач

Bluetooth Приемник & transmiter Безжична Автомобил Звучникот за Полнење Hands-Free Возило Сонцето Стакло Звучници

Buyers rating:
DEN 744.00

Количина на стоки

Функција : Hands-Free Автомобил Полнач Звучникот карактеристики smart connect за да dual телефони,гласот емитува функции,Тип-C полнење порта,копче за работа,од една страна функционирање,лесен за употреба.Материјал : Безжичните Автомобил Звучникот за Полнење направени од издржлив материјал,е долга-трајни и носат-отпорни, за долгорочна употреба.Hands-free : Безжичните Автомобил Говорникот поддршка hands-free зборува,да се емитува GPS навигација и репродуцирате музика,на тој начин обезбедување на вашата возење безбедност.Долго чекање : Автомобил на Сонце Стакло Звучникот Прилагодете со голем капацитет на батеријата на 600m Ah,долго време во мирување до 500 часа и преземање на време за 10 часа за да ги задоволат вашите потреби.Простор за заштеда : Автомобил Додатоци се дизајнирани да автомобил стакло,вие само може да се обеси на сонцето стакло без преземањето премногу простор за тоа карактеристики назад клип,со автомобил полнач,така што ќе може да го полните телефонот.Description Wireless Автомобил Звучникот за Полнење е компатибилен со видови на wireless-от телефони.Кул форма и преносни со стабилност функција само обеси на сонцето стакло без преземањето премногу простор.На Hands-Free Автомобил Полнач Звучникот доаѓа со помош на USB кабел и со автомобил полнач,и метал назад клип,лесен за употреба.Feature Wireless автомобил звучникот за полнење-Боја : Црна.-Материјал : ABS.-Големина : 8.5x8x2 см/3.35x3.15x0.79 инчи.Спецификација : Omnidirectional микрофон дизајн, повикот е јасно како лице-до-лице.Глас емитува во текот на целиот процес, не пропуштајте било calls Automatic вклучите машината, спаси напор и worry Compatible со Apple Siri глас control600 m Ah батерија, 500 часа долготрајна батерија life The континуирано време на разговор е околу 10 hours Built-во дигитален засилувач моќ, во голема мера се зголеми јачината на звукот и effect Advanced multi-point врска, поддршка два мобилни телефони онлајн во исто time Built-in DSP бучава сузбивање и ехо откажување на функцијата (CVC8.0 двојно намалување на шумот технологија)Пренос на далечина : 10 MSpeaker : 4Ω2 W, high-definition стерео sound Notes : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Including1*Безжичен автомобил звучникот за полнење n1*Автомобил chargern1*USB cablen1*Назад clipn1*Упатство.

Карактеристики на стоката

Omnidirectional microphone design, the call is as clear as face-to-face. :
Voice broadcast throughout the whole process, never miss any calls :
Automatic switch machine, save effort and worry :
Compatible with Apple Siri voice control :
600 mAh battery, 500 hours of long-lasting battery life :
The continuous talk time is about 10 hours :
Built-in digital power amplifier, greatly increase the volume and sound effect :
Advanced multi-point connection, support two mobile phones online at the same time :
Built-in DSP noise suppression and echo cancellation function (CVC8.0 dual noise reduction technology) :
Transmission distance:
10M
Speaker:
4Ω2W, high-definition stereo sound
Notes:
Due to the light and screen setting difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :

Купувачи како што сакаат