• Неодамнешно
Nextar NXBT-002 Соларен Погон Bluetooth Мобилната Рацете Слободни за Полнење

Nextar NXBT-002 Соларен Погон Bluetooth Мобилната Рацете Слободни за Полнење

Buyers rating:
DEN 719.76

Количина на стоки

Bluetooth Handsfree поврзување.Соларни Полнење.Име на повикувач и ID прикажува на екранот.Auto connect.Се поврзува на вашиот bluetooth-от мобилен телефон.На Nextar NXBT-001 е соларен погон, hands free конекција за вашиот мобилен телефон.Лесен и тенок дизајн натоварен со карактеристики како autoconnect, гласовно бирање и негово исклучување функција.Вклучува full duplex DSP за ехо поништување и намалување на шумот.Поддржува гласовно бирање.Супер светла LCM екран ќе се покаже на повикувачот за да го името и телефонскиот број на дојдовни повици.Вшмукување чаша лулка придава на шофершајбната и на соларни ќелии ќе ја чувате батеријата обвинет за време на мирување на 150 часа и 6 часа време на разговор.Се поврзува преку bluetooth на вашиот bluetooth-от мобилен телефон.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат