• Неодамнешно
Време Септември 26, 1989 Година, Претседателот Џорџ Вашингтон (Мора Да Се Врти Во Својот Гроб)

Време Септември 26, 1989 Година, Претседателот Џорџ Вашингтон (Мора Да Се Врти Во Својот Гроб)

Buyers rating:
DEN 234.00

Количина на стоки

Вкупно Инвентар Од Пет До Десет Милиони Предмети Во Кој Се Комични Книги; Списанија; Книги; Brewermania;.Календари; Каталози; CGC Оценување на Стрипови; Забава Сувенири; Стакло, Вклучувајќи Chihuly; Fenton;.Murano; Постери; Програми; Евиденција; Упатување Клубови, Спортски Сувенири; Играчки; Трговија Картички И Повеќе.Гроздобер Прашање На Време Списание 26 септември, 1989 година Просечната Состојба : Боја и сјај се Многу Добри, но постојат некои scuffing и површинската нечистотија присутни, без испраќање на етикетата или остатоци, Многу малку агол носат, слабо виткајте или браздата во горниот лев квадрант, внатрешни работи е Многу чиста.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Никсон, Ричард 11/12/56 autographed Time magazine
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Никсон, Ричард 11/12/56 autographed Time magazine

Никсон, Ричард 11 / 12 / 56 autographed Време списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во

DEN 1123.20
Родригез, Иван Pudge 8/11/97 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Родригез, Иван Pudge 8/11/97 autographed магазин

Родригез, Иван "Pudge" 8 / 11 / 97 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982

DEN 2039.76
Никсон, Ричард 2/28/69 autographed Time magazine
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Никсон, Ричард 2/28/69 autographed Time magazine

Никсон, Ричард 2 / 28 / 69 autographed Време списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1

DEN 2143.20
Пери, Gaylord 9/73 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Пери, Gaylord 9/73 autographed магазин

Септември 1973 година ХОФ, Салата На Славните : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во

DEN 1980.00
Gaubatz, Денис & Volk, Рик 12/16/68 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Gaubatz, Денис & Volk, Рик 12/16/68 autographed магазин

Gaubatz, Денис & Volk, Рик 12 / 16 / 68 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 198

DEN 1980.00