• Неодамнешно
Проф. д-р Ј, Јулиј Erving њу џерси МРЕЖИ autographed СПОРТ списание 3/75

Проф. д-р Ј, Јулиј Erving њу џерси МРЕЖИ autographed СПОРТ списание 3/75

Buyers rating:
DEN 3359.76

Количина на стоки

Њу џерси Мрежи сала на famer Јулиј д-Р Ј Erving autographed СПОРТ списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КРАЛЕВИТЕ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КРАЛЕВИТЕ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин

Смит, Emmitt 10 / 13 / 97 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00
Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин

Смит, Emmitt 1 / 22 / 96 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00
Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин

Boise State 2010 10 / 4 / 10 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 3300.00
Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин

Март 13, 1972 MLB, ХОФ, Салата На Славните : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 годи

DEN 2400.00