• Неодамнешно
Роџер Клеменс YANKEES autographed Спортски Илустрирано списание 3/1/99

Роџер Клеменс YANKEES autographed Спортски Илустрирано списание 3/1/99

Buyers rating:
DEN 5400.00

Количина на стоки

New York Yankees Роџер Клеменс autographed НЕМААТ ЕТИКЕТА Спортски Илустрирано списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КРАЛЕВИТЕ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КРАЛЕВИТЕ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин

Arcaro, Еди 6 / 17 / 57 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и о

DEN 3300.00
Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boise State 2010 10/4/10 autographed магазин

Boise State 2010 10 / 4 / 10 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 3300.00
САД Олимписки Тим 7/22/96 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САД Олимписки Тим 7/22/96 autographed магазин

САД Олимписки Тим 7 / 22 / 96 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982

DEN 6479.76
Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин

Смит, Emmitt 10 / 13 / 97 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00