• Неодамнешно
Френк Lary ДЕТРОИТ ТИГРИ autographed Спортски Илустрирано списание 4/9/62

Френк Lary ДЕТРОИТ ТИГРИ autographed Спортски Илустрирано списание 4/9/62

Buyers rating:
DEN 4079.76

Количина на стоки

Lary, Франк (починат) 4/9/62 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин

Март 13, 1972 MLB, ХОФ, Салата На Славните : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 годи

DEN 2400.00
Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин

Arcaro, Еди 6 / 17 / 57 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и о

DEN 3300.00
Boise State 2010 8/16/10 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Boise State 2010 8/16/10 autographed магазин

Boise State 2010 8 / 16 / 10 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 3300.00
Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 10/13/97 autographed магазин

Смит, Emmitt 10 / 13 / 97 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00