• Неодамнешно
Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин

Клупата, Џони 3/13/72 autographed магазин

Buyers rating:
DEN 2400.00

Количина на стоки

Март 13, 1972 MLB, ХОФ, Салата На Славните : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Arcaro, Еди 6/17/57 autographed магазин

Arcaro, Еди 6 / 17 / 57 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и о

DEN 3300.00