• Неодамнешно
Енди Etchebarren БАЛТИМОР ORIOLES autographed Спортски Илустрирано списание 7/11/66

Енди Etchebarren БАЛТИМОР ORIOLES autographed Спортски Илустрирано списание 7/11/66

Buyers rating:
DEN 4319.76

Количина на стоки

Балтимор Orioles ѕвезда Енди Etchebarren (починат) 7/11/66 autographed Спортски Илустрирано списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и од тоа време ние сме стане најголемиот Autographed Спорт Ѕ продавач во светот.Квалитетот и Автентичноста им овозможува на мене да се каже ние сме водечки авторитет за Потпиша Спортски Илустрирани списанија.SI КРАЛЕВИТЕ е сведоци сите потписи и стои зад секој објект со 100% гаранција.НАШИОТ ГРБ : Една SI КИНГ Сертификат за Автентичност се издава за секоја купена предмети.Секој Сертификат ќе имаат соодветното име на потпис и датум на списанието / item купи.

Карактеристики на стоката

Купувачи како што сакаат

САД Олимписки Тим 7/22/96 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

САД Олимписки Тим 7/22/96 autographed магазин

САД Олимписки Тим 7 / 22 / 96 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982

DEN 6479.76
Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Смит, Emmitt 1/22/96 autographed магазин

Смит, Emmitt 1 / 22 / 96 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година и

DEN 6468.00
Милер, Џони 6/25/73 autographed магазин
  • Неодамнешно
Оцена на купувачот:

Милер, Џони 6/25/73 autographed магазин

Милер, Џони 6 / 25 / 73 autographed списание : 100% ГАРАНЦИЈА : SI КИНГ започна да ги прибира од ЛИЦЕ autographs во 1982 година

DEN 1584.00